Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цена на предно стъкло на ФАБИЯ


radko1981

Recommended Posts

Малко са! Най-вероятно става въпрос за "Cobra"! В ЕТ е минимум 220 лв само стъклото,а с труда излиза над 300 лв. Аз го смених там и съм много доволен, въпреки че е малко скъпичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Фабия не знам, но за да се ориентираш ще ти кажа, че за Октавия е около 320 лева в ЕТ. С труда и материалите (лепила и т.н.) е към 420лв. плюс-минус 5-10. Аз 2 пъти сменям smile036 - да живее Алианц!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между стъкло от кобра и от оригиналното има и то голяма а това какво ще си сложиш е твой избор.

 

Аз бих потърсил нещо втора употреба но да не е от кобра тоест Турско

:!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклата на кобра не са лоши. Не им правя реклама, но преди две години, предният капак ми се отвори в движение. стъклото не мръдна. капака се огъна по него :lol: . става дума за кадет; стъклото беше олимпия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile191

но преди две години, предният капак ми се отвори в движение. стъклото не мръдна. капака се огъна по него

 

Бронирано стъкло да не са ти сложили без да искат

или е вярна приказката за ламарината на Опел :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote

 

Бронирано стъкло да не са ти сложили без да искат

или е верна приказката за ламарината на Опел :D

Много си забавен . да не си от комиците по бтв.

Факт е ,че стъклото не се и спука дори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.