Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ауспух на Фаворит


smirn0ff

Recommended Posts

Здравейте,

 

искам да питам някой сеща ли се къде има канал в София за да отида да си кача колата да погледна отдолу гърнетата , че задното 100% е за смяна, ама искам да погледна и предното как е...

Също така кажете къде да отида да сменям по ауспуха , че да не ми одерат кожата :) може и адресче на предполагаемия сервиз да постнете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора всички ли карате с пробити гърнета ? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на Михаил от Белия списък (в темата има телефон, доколкото помня, ако няма драсни едно лично да ти го кажа), ще ти смени гърнето и няма да ти смъкне 3 кожи от гърба(ама все пак се пазари за цената преди да е свършил работата :mrgreen: ). Кажи му, че те праща сина на Огнян със зеленото 1000МВ ;) .Сервиза му се намира в Симеоново. Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караме с нови , ма некои като мене си ги менкат на пркинга пред блока / с повече мамата , като неще да се отскубе задното гърне / ;)

 

Повечето арабели ще ти свършат таз работа , ама грънците им са боклуци / поне по мои наблюдения / ... вземи си оригинални и така във всеки квартален сервиз ще ти ги подменят .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си или Крафт или от тези Бозал ли са пребозал ли са на Ст. гара/аз бях доволен от тях/, е то пък задното най-лесно се менка... проблема е да се измъкне от средното да се откачи - там е яда.

А - да не забравиш и едни зегерки има дето се хваща с тях гърнето, твойте може да са изпаднали , а в магазина ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се заех с цялата щуротия да я свърша най-накрая , че без гърне задно колата звучи все едно Боинг 777 излита...

След лека консултация тръгнах да търся ЕМ комплект на околовръстното , намерих го и там оправиха нещата...

 

Равносметката:

Задно гърне - няма го

Средно гърне - с голяма дупка

катализатор - не съм го сменял, но скоро време ще мина да го резнат и него

Цялата работа ми струваше 150лв

 

Нямате си напредстава колко бях очуден когато се качих в колата и я запалих ... направо не се чува звука на двигателя !!! Не съм си мислел че може да е толкова тиха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.