Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Баласт за XENON


Recommended Posts

търся схема на запалително устройство за ксенонови крушки !или някой с ксенон да снима баласта от вътре ако може че да мога да си изведа схемата ! Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся схема на запалително устройство за ксенонови крушки !или някой с ксенон да снима баласта от вътре ако може че да мога да си изведа схемата ! Мерси предварително

Бахти и тунинга стига бе наистина ли слагаш такова скъпо нешто на шкода немога да повярвам :!: схема закво ти е ,а тва не е ли тунинг.бг :oops: СТАВАМ БРУТАЛЕН АМА СЕКИ КОИТО ТЪРСИ СХЕМИ АКО ПУСКА ТЕМИ ТУКА КВО СТАВА А

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастасе на криво си станал или какво. В пловдив ми се видя кротък човек, а тук храниш наред хората. Не знам раздела да е запазен само за мега яки проекти с незнайна във времето реализация... За хората занимаващи се и разбиращи от електроника въпроса на колегата изобщо не е смешен или както го квалифицираш като спам. Аз не разбирам желанието ви тоя раздел да е резерве само за готови праекти където някой да се изхвали какво е направил и другите да почнат да му се покланят като на бог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам желанието ви тоя раздел да е резерве само за готови праекти където някой да се изхвали какво е направил и другите да почнат да му се покланят като на бог.

Аз за това си затрих проектите човече щото нито съм бог нито по спецялен от всеки. Иначе си изглеждам спокоен ама несъм просто се възмощавам форумът се напълни с раздели за какво ли не и пак сране , навсякаде :!: търсил схема , тва тунинг ли е а :?: някой помогна ли му на човека не е :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми прав е Анастас, че темата не е точно за тук, ама бе мисля чак толкова да замърсява форума. Между другото мятам и аз да сложа ксенон в недалечното бъдеще, но ще поверя работата на специалист и с гаранция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Кофтито е, че в оригиналните баласти всичко е залято яко със силикон и не можеш да го "отчъпкаш" без да го пре@беш.

Иначе и мен ме човърка идеята. Ама като съм ровил по изгорели баласти - всичко е на камък вътре. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "anastas" - Колега, би ли обяснил пред всички какво значи, според ТЕБ, думата "Tuning", употребявана в автомобилната тематика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.