Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект "Белослава"


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Чудесно видео, само гласовете дразнят...тамън си го увеличих на колоните да слушам двигателя и някой зад кадър вика УхУ! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, в пълна заблуда си!!!

Аз уроци не давам щот не мисля, че съм кой знае колко добър, но никога не сам отказал да покажа и обясня нещо неясно когато го знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей смехуркооо , дай повечко газ като искаш да си суче задницата , к'во само са лигавиш ... Коцето дава частни уроци и не зима скъпо smile001

Гена, това все пак е Шкода, а не някои Нисан Силвия 300 коня :) А и преспите са големи, не ми се правят ламарини после. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей смехуркооо , дай повечко газ като искаш да си суче задницата , к'во само са лигавиш ... Коцето дава частни уроци и не зима скъпо

Гена, това все пак е Шкода, а не някои Нисан Силвия 300 коня :) А и преспите са големи, не ми се правят ламарини после.

Ем...когато се стопи снега , да направиш пак едно видео. Поне няма да ги мислиш ламарините тогава smile004 smile004 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем...когато се стопи снега , да направиш пак едно видео. Поне няма да ги мислиш ламарините тогава smile004 smile004 smile004

Слагам едни 13ки и някои други работи и ще откине асфалта smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Имам едно питане ... от доста време ми прави впечатление, че температурата на изгорелите газове е доста висока. Съдя по това, че каквато и боя да сложа на колекторите, доста бързо се опича и пада. Освен това и входа на новото ми гърне е посинял. Дали това е нормално, като се има предвид, че генерацията е доста къса ?

 

 

П.С. Центровката е към 7 градуса. Кара се само на бензин. Няма склонност към прегряване. Веригата има съвсем лека хлабина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнения и / или подозрения за материала , от който е изработена генерацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормална тръба. Не забелязвам разлика спрямо използваните за оригиналното гърне на 120, освен, че е леко по-голям диаметър.

 

 

Съмнения и / или подозрения за материала , от който е изработена генерацията?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Малко лятна профилактика, току виж някое магаре се върнало на мястото си smile001

 

 

 

post-436-138453406253_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Справи ли се с амортисьорите? Чакам отзиви след като ги тестваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

2006 година :arrow:

000862297.jpg

 

2012 година :arrow:

028576557.jpg

 

 

smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Имам едни такива карбуратори 35мм и се чудя как ще се почувства Белослава с тях. Също така някой ако може да помогне с информация за изработката на "колектор" за тях ?!

post-436-138453470059_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са със вакумен шибър ще ти трябва орг. кутията на филъра и същия филтър ! или произворен филтър със система за ограничаване на въздушния поток , от към мотор са ? Колектор се прави със него трябва да спазиш и наклона на карбовете най често са силно наклонени и на 120ка незнам има ли място до капака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са със вакумен шибър ще ти трябва орг. кутията на филъра и същия филтър ! или произворен филтър със система за ограничаване на въздушния поток , от към мотор са ? Колектор се прави със него трябва да спазиш и наклона на карбовете най често са силно наклонени и на 120ка незнам има ли място до капака

 

нека каже от кво са. после се мисли на чий са седнали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карбураторите са Кейхин от CBR 600 F2. Поне дотолкова успях да се ориентирам, понеже не пише модел по тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото което си мисля, дали ще трябва да слагам ел бензинова помпа :?: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помпа да. цбр600 от флейтата ли взе? трябва ти кутия да ги вкараш в режим/не че не става и инак/ ще имаш звук без придобивка на мощност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се занимавай

:smt017

И аз мисля така. Пробвал съм, кеф е, бръмчи яко, във високите обороти е гот(за разлика от ниските), но не си заслужава разправията и пак не става читаво. Освен това, което е написал Анастас, моторовите карбове работят на ниско налягане на бензина от което идва още един проблем- за бензинова помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да слагам карбуратор от Лада, да му се невиди ! smile048

 

 

 

не се занимавай

:smt017

И аз мисля така. Пробвал съм, кеф е, бръмчи яко, във високите обороти е гот(за разлика от ниските), но не си заслужава разправията и пак не става читаво. Освен това, което е написал Анастас, моторовите карбове работят на ниско налягане на бензина от което идва още един проблем- за бензинова помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи Weber 32 DIG или подобен с механична втора клапа и ръчен смукач , с настройка или от автомобил с мощност около

80 магарета - аз поставих ревизиран такъв на мотор 781.136X , много по добре е като смесообразуване от ладов ДААЗ (на га

зоанализатор и куха свещ с огледало) , само дето мотора още е на стенд , сърби ме да си видя резултата на живо! :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.