Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

след неприятната случка с МБ-то


anastas

Recommended Posts

решех да си я правя сам защото не ми се дава на някви мизерници да ми пипат бижуто ето молко снимки ;)

малко се измъчих с горелката ама ебати грунда само с горелка пада

терминатора като вода отгоре нищо непрови :arrow: мбто си е мб :lol:

 

005825732-big.jpg

005825731-big.jpg

чук чук ох ох густооо

005825733-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстор, си, не ти е нужен друг. :mrgreen:

по скоро нерите ми са от титаниевкарбон след 3 години реставриране я покарах 2 3 дни и аре пак направо съм учуден от себеси :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 години, 5 години...т'ва е положението - хубавите работи искат време! Лично аз се радвам, че го имаш в комплект с нервите, защото колата е невероятна! Надявам се следващата година да я видя на живо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала. Дано го оправиш бързо ембечко, че ми скъса сърцето на събора да го гледам смачкан (на теб направо не знам какво ти е било) :(.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не разбрах :oops: ...маската от снимка 1 ли реставрираш или си имаш нова.

старата е :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

:lol::lol::lol::lol: тъкмо с прясната бойчка и

пак я удариха този път с мотокар с вилиците в гъзъ :lol::lol::lol::lol: ебати чак не ми се пускат снимки тъжно но факт това МБ вече е мъртво за мен

:| :| :| :| :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol::lol: тъкмо с прясната бойчка и :lol::lol::lol::lol:

пак я Уудариха този път с мотокар :lol::lol::lol::lol: ебати чак

не ми се пускат снимки тъжно но факт това МБ вече е мъртво за мен

:| :| :| :| :|

 

Лелееее при тоя голям двор как е уцели, че беше и втора кола. На много бири си бил на тая жега или нещо по сериозно е било :lol:

Сега сещаш ли се 3-4декара за кво са :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

носи лош късмет ще вземе да ти се запали гаража ;) после и теб да те мисля :D

пс. той Даниел ми викаше непсуваи в манастира (соколския ) ше патиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам доколко е забавно но в четвъртак си взимам алфата от едно сервисче и тръгвам по работа за Асеновград и попът на един стоп оп оп оп и хлоп една маздичка спря в задната ми броня точно тогава яко валеше и бързах теглих му едни маини и си тръгнах на бронята нищо ама на тенекетата зад нея са подали маината му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе само не ми казваи че ще го хвърлиш МБто. Успокои се малко и като ти мине ще го оправиш сигурен съм в теб. И на мен на моменти ми се е искало да хвърля Пена за скраб, ама още не съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

носи лош късмет ще вземе да ти се запали гаража ;) после и теб да те мисля :D

пс. той Даниел ми викаше непсуваи в манастира (соколския ) ше патиш

дай да е преместим в другия двор може да е на слука :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за MB-то :cry: беше много красива кола(от снимките,а си предствям на живо) ,но и моят съвет е да не се отказваш от нея :!: Лошият късмет ще мине ... все някога и дано да е скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе само не ми казваи че ще го хвърлиш МБто. Успокои се малко и като ти мине ще го оправиш сигурен съм в теб. И на мен на моменти ми се е искало да хвърля Пена за скраб, ама още не съм

кака ти пена ти е далече и затова ти е мъчно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе, обедил съм се че добрите шкоди в началото си имат точно такива проблеми както твойто МБ. Незнам дали си чувал историята на Хашек...

Не се отчайвай. Аз вярвам че това ще е последната лоша случка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лоша случка, дано това е последното премеждие на мб-то. Анастасе не се предавай приятелю, нали знаеш че ще помогнем с каквото може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.