Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аудиoуредба екстрийм-въпрос


drbojo

Recommended Posts

Здравейте,аз съм нов участни във форума.Другата седмица се надявам да се сдобия с нова Октавия тди пд 1,9 105 коня.В Еуратек май са ме объркали за музиката.Казаха ,че моделът елеганс се предлага с шкода "Стрийм" аудиосистема и че тя поддържа mp3 формат но като чета в сайта им не е така.Имате ли представа за разликата в цената при аудиенс и дали си заслужава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов участни във форума.Другата седмица се надявам да се сдобия с нова Октавия тди пд 1,9 105 коня.В Еуратек май са ме объркали за музиката.Казаха ,че моделът елеганс се предлага с шкода екстрийм аудиосистема и че тя поддържа mp3 формат но като чета в сайта им не е така.Имате ли представа за разликата в цената при аудиенс и дали си заслужава?

 

Др. Божо ;) ,

 

Здравей! За твое щастие STREAM ( а не XTREME ) , което си поръчал с Елеганс-а ще поддържа MP3 формат. :D СПОКО !!! Не са те объркали! Гадното е само , че не е включено в цената и струва още 800 кинта (което навярно си платил вече). Поне така беше миналата година .

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, доплатих 800 лв. защото го представиха едва ли не като задължителна екстра.Иначе от сайта им с оригиналните аксесоари за Streаm не пише да поддържа mp3 затова се учудих.Благодаря за информацията,сега съм по спокоен макар че се бях примирил :D

 

 

Bobi Doctora Edit: Има бутон edit. И да сбъркаш някъде - не е фатално - някой ако ти отбележи, че си сбъркал - ползвай го и можеш сам да си редактираш мнението.

Поздрави и добре дошъл! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.