Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Skoda" Kaipan


Favorit

Recommended Posts

Имам удоволствието да ви представя най-уникалната кола в Русе, а и не само. Купето на колата е чешка разработка, двигателя и окачването са от Шкода Фаворит. Имах възможността да я покарам малко и усещането е неописуемо, но със сигурност знам че днес за 20-на минути бях безсмъртен :mrgreen: Колата е с по-слабия 135-ков мотор на Фаворита но заради лекото купе ускорението е нещо средно между Felicia 1.6MPI и Fabia 1.4 16V, возенето спортно, все едно си в супер луксозен карт :D Абе влюбих се в колата... smile102

 

2107997540103839603EhrGbv_th.jpg

 

2893386830103839603swrVsL_th.jpg

 

2058630370103839603zabLkC_th.jpg

 

2766053290103839603WuOuUP_th.jpg

 

2323266480103839603cmNQEu_th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда. Отзад доста ми прилича на Wiessman между другото(Цък). Благородно ти завиждам, че си я покарал ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй не вярвах, че тва нещо може да бъде видяно в България :!:

 

Яко е и евтино за поддръжка ;) .

 

П.п.: Гога, гледам, че си намерил въпросния крайбрежен път :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бръм-бръъм, луд-ни-ца!

С чешки номера е, как се докопа да сладураната?

Собственост на българин ли е?

няма къде да и се залепи клубния стикер :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже е собственост на русенец. В Русе е сглобявана колата, понеже купето пристига на съставни части заедно с номерата от Чехия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе е сглобявана колата, понеже купето пристига на съставни части заедно с номерата от Чехия...

 

Това означава че е "кит-кар" и може да се поръча ли?

Наистина за пръв път чувам/виждам Кайпан, очарован съм наистина...

Ако е кит-кар, възможно ли е да науча на каква цена е доставен в БГ? Може и на ЛС ако е тайна, например...

Не че за една такава кола цената е най-важното...

Но пък може това да ми се окаже "дългосрочния хоби проект" .. :mrgreen:

 

ето малко инфо http://www.kaipan.cz/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Това е и сайта от който е поръчана. Върти ми се спомен за около 10 000-12 000 евро само купето ама ще те излъжа. А що се отнася до подръжката лесничка ще да е :) Купето няма да изгние, цялото окачване (Фаворит) е чисто ново а двигателя с пълен основен ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.п.: Гога, гледам, че си намерил въпросния крайбрежен път :P

offtopic

:mrgreen: Е как, нали живея на една крачка от там :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

симпатична играчка :) най-ме кефят седлата, въпреки че не са типични корита, а с отделни подглавници напомнят донякъде по по форма оригиналните състезателни металекси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един голям недостатък.

Двигателя не върти правилните колела.

 

Е не съвсем недостатък, тя идеята на колата е гъзарийката и да се обръщат хората след теб, и я постига, той човека не си я прави за дрифт :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очила не, но човека си е купил каска за извънграда, че при 100 вятъра те отнася и не се диша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.