Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доволни ли сте от фаровете си?


skitnik

Recommended Posts

Октавия 1 след фейса - нямам забележки!

И аз така...

 

П.П Dereal за кви ремонти и строшени фарове говориш?Пак нещо съм пропуснал :cry: .

Да не строши новата Октавия(2007г.)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и са регулирани фаровете, скоро минавах проверка. И механизма за реглаж работи синхронно и за двата. Не е реглажа, нито рефлекторите са повредени

 

 

Значи си просто по-взискателен...

BTW - тази вечер като се загледах В ЛУПИТЕ на жена ми (верно - Алфа, верно 98 година) и там има тъмни петна на места.... :roll:

 

и зад лупата има рефлектор

и е нормално след 10 години вече да не свети като нов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - днес си поръчах 2 ксенонови комплекта за Октавия 2 - Clear Optic. Н7-6000к за късите и Н1-6000к за дългите. След монтажа ще има снимки и мнения. Между другото са страшно изгодни - 110 лв комплекта. Ако някой иска координати на пича дето ги продава - да свирка :-)

 

Снощи пътувах по тъмно от София до Русе - честно казано бях много разочарован. До сега карах предимно Фабия Седан със слагани допълнително БОШ ксенони - и не знам заради тях ли ми се струва или просто Октавията 2 не свети хубаво. Наистина с Фабия-та нямам нужда от дълги - светлината е просто фантастична - осветява идеално пътя и досега никога не съм имал проблеми с колите отсреща. Надявам се като пристигнат тези комплекти да съм така доволен и от тях. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

Като споменахте ксенони бих допълнил, че най-добре ще се получи ако бъдат комбинирани с това:

 

 

o2-hid.jpg

 

 

За съжаление екстрата излиза около 800 EUR... :cry:

 

Иначе и в стандартните фарове става, но с "лупи" светлинния сноп се насочва най-добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 1 '99 година, беше с обикновенни H4-ки (бяха доста добре), сега е с китайски би-ксенон пак H4-ки с температура 6300 (това бяха най-белите). Сега съм още по-доволен, просто перфектни фарове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Супер доволен и от единицата и от двойката... Всичко е въпрос на реглаж. (При положение, че "насадих" ксенони де!)

 

smile166 Напоследък се замислям за едни лупи от Скаут за двойката. Едно към едно са, само дето са лупи, а не прожекторни. Как шъ им набия ксенончето - направо оригиналдъ ша станат

 

колега, до къде стигна с идеята за "лупите от Скаут"...???:))

питам за впечетления от първа ръка...

ако вече ги ползваш ,сподели моля те ...

а също така ще съм задължен ако споделиш информация за цени....

сигурно някъде по форума е писано и ще погледна,но ако ме насочиш ....:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.