Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

амотрисьори


at.stoev

Recommended Posts

Здравей те. Налага ми се да сменя предни амортисьори,но се чудя от коя марка да сложа.Моля за мнения ако някой има.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Докато си лежа под колата да си ровичкам по халдекса ... вече ми стана навик и гледам ми и аз сам за нови амиртисьори в долната част гумените втулки които са отляти са се разбили чудно. Странното е че амотисьорите са оригинални имат си номер по ваг и са марка MONROE ??? (направо ми се изясни защо са се разбили долните втулки така) номера им маи е 1J0512011AL, колата е комби 4х4... и маи ще стане скоро 4х2...

 

 

П.П.

Проучването

задни комби 4х4(маи са като на нормално комби)

ЕТ

(оригиналните на колата са монро)250лв.

Хеед

Монро-192

Билстаин-260

Косер

Каяба-184

Руди96

Кони произвеждат само предни 297 с поръчка до 4 седмици някакви с регулиране на твърдоста (Закс също не произвеждат задни)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Януари 2007 сложих MONROE REFLEX-газово маслени. Никакви проблеми вече 1 г. и 9 м. Доволен съм от возията и стабилността на автомобила. Със сигурност е по-добре от старите износени амортисьори, каквато и да им е била марката.

Купих ги от официален вносител на Monroe - Техно Тех.

Цената тогава за 2 бр. задни амортисьори+гумени пружини+маншони+труд - 230 лв. Гаранция 3 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре си вземи чешките или sachs. KyB са принципно испански с японски лиценз и също стават. Ама от Монрото съм виждал и чувал много оплаквания но всичко е относително и субективно естествено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.