Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разглобяване на вградения в огледалото мигач на О2


bat'Veso

Recommended Posts

Колеги,

Някой може ли да даде съвет как се разглобява мигача, който е вграден в страничното огледало на О2. Явно влиза вода и е пълен с разни гадости. Предполагам, и на други се е случвало. Не искам да правя опити с теслата и рендето, все пак не е лада

smile189

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маха се горната част на огледалото с издърпване на горе,най напред се издърпва предната част откъм огледалото,тя е на щипки ,а с две или три винтчета е захванат мигача за основата.

успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маха се горната част на огледалото с издърпване на горе,тя е на щипки и с две или три винтчета е захванат мигача за основата.

успех !

 

 

СНИМКИ, СНИМКИ.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Esto,

Не успявам да видя снимките. Има ли възможност да дадеш отново линк, за да ги видя.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 години по-късно...

Здравейте! 

 

Искам да сменя вградения в огледалото мигач но съм в затруднение! Тази тема е от 2008 година и от тук прочетеното нищо не разбрах ?! Имам Октавия FL комби от 2010 година на която искам да направя малко промени като започвам от осветлението на фарове, стопове, габарити и т. н., но стигнах до вградения мигач и съм в задънена улица.....как се стига до него, притеснява ме да не счупя пластмасата на огледалото от толкова напъване! Има ли някакви клипове или снимки които да ме насочат каква е последователността на смъкване и достигането до този мигач! Благодаря предварително! Хубав ден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели! 

Благодаря още веднъж за информацията която ми споделихте, помогна ми много да сменя вградения мигач в огледалото! Пускам снимка ?

IMG_20220113_201140.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ViliVan7 написа:

Здравейте приятели! 

Благодаря още веднъж за информацията която ми споделихте, помогна ми много да сменя вградения мигач в огледалото! Пускам снимка ?

IMG_20220113_201140.jpg

Колега, успя ли да разглобиш всичко без да се счупи?

Мен това ме спира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че успях да счупя щипка при разглобяването ?, но тези щипки не са фатални защото две от щипките са на вградения в огледалото мигач а аз тъкмо него сменях! Не се колебай а действай защото крайния резултат си заслужава! Успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.