Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Секретен болт


werz

Recommended Posts

Ще има ли някой да ми услужи със секрет за Октавиа 2,че моя от много размятане съм го загубил,а изкривих джанта и гумата изпуска.Секретът представлява-имам снимка,но не мога да я постна,че ми е на апарата,а му затрих кабела-общо всето кръгла вложка с кръгла основа с малки таралежообразни 1мм зъбчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислиш ли, че на всички октавии са еднакви???

 

ако искаш мога да ти дам да пробваш моя, мисля, че ми имаш телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли някой да ми услужи със секрет за Октавиа 2,че моя от много размятане съм го загубил,а изкривих джанта и гумата изпуска.Секретът представлява-имам снимка,но не мога да я постна,че ми е на апарата,а му затрих кабела-общо всето кръгла вложка с кръгла основа с малки таралежообразни 1мм зъбчета

Пс 8 щифтчета вътре в болта.Хуко телефона ти го нямам,но моя е 0887402088

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ако са еднакви няма да им викат " Секретни болтове" :roll: . Споделете ако съвпаднат секретите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко различни номера. Не са хиляди. На Werz му трябва такъв с 8 (осем) ВДЛЪБНАТИ каналчета. Който има такъв - да му звънка. На Фабията на баща ми са 6 бр. На ЮккИ са мнооо-о-о-о-ого повече, а и на Марта е от тия с многото :roll: :roll: :roll: SORRY от мен. Дано на някой да му съвпадне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално ходих до колата и ги броих 100 пъти, но са 9 канала. Другия проблем е, че ще съм на разположение чак вторник късния слеобяд. Преди това не мога. Брой ги пак и ако са 9, а не 8 нямам против да ти помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа са тъкмо 999 варианта (понеже някъде видях 3 цифрено 4исло) фабричните секретни болтове, поне на октавия 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.