Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Tuning Doksy XII - малко снимки


Ivaka

Recommended Posts

Вече има качени снимки от 12-и събор Skoda Tuning Doksy / 12 - 14.09.2008 /

http://galerie.extra-tuning.com/thumbna ... ?album=107

http://www.tuning-doksy.cz/main.php?pag ... le=sraz_12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и г......те им имат тунинг! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Играл е епилатора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките пак се е заформило яко шоу.

Обаче в сравнение с миналата година видях около 5-6 нови попълнения!Така че не е голям пропуск,че не отидохме тази година.

 

Догодина за 13тото издание сме там! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и най - големия кретен http://galerie.extra-tuning.com/albums/ ... 010088.jpg направо ме е срам :smt46 Това е направено да е спортен автомобил не измислица на някой избягал от лудницата. + толкова дълга кола само с 2 моста не става а и решетката на задната маска се слага на маска с дупки а не на цяла :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е направено да е спортен автомобил (
Тази реплика вече съм я срещал и в други твои изказвания и ми звучи , меко казано , странно ...Откъде я измисли тая щуротия ? Колкото и упорито да я повтаряш , няма да стане истина . Шкода има достатъчно достойнства и индивидуалност и няма нужда да и се приписват несъществуващи такива...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е странно как е успял; да я регистрира (вижда се че има някакъв номер). Тук в Технотест ако им докараш такова нещо направо ще те обясят на някое парче сезал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е странно как е успял; да я регистрира (вижда се че има някакъв номер). Тук в Технотест ако им докараш такова нещо направо ще те обясят на някое парче сезал.

 

Нали знаеш че кое не става с пари става с много пари. :mrgreen:

Невъзможни неща няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Там да не се регистрират толкова трудно коли като тук. Има номера за каране само през почивни дни защото може да се регистрира като експонат за изложение освен това техно теста не е 10тина пъти в годината а работи постоянно. Като отговаря на някакви изисквания си го регистрират човека. Много ме е яд че нямаше как да отидем тая година. Нищо живот и здраве догодина пак ще отидем. Мечтата да отида с Пена се надявам да стане реалност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там да не се регистрират толкова трудно коли като тук. Има номера за каране само през почивни дни защото може да се регистрира като експонат за изложение освен това техно теста не е 10тина пъти в годината а работи постоянно. Като отговаря на някакви изисквания си го регистрират човека. Много ме е яд че нямаше как да отидем тая година. Нищо живот и здраве догодина пак ще отидем. Мечтата да отида с Пена се надявам да стане реалност

 

има и друг номер. амааааа за следващата кола от тая фамилия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.