Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

L&K Brothers present...


Biohazard

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Дойде моментът и аз да се похваля с нещо, в случая с новата ми кола :lol: . Естествено Skoda, но и естествено не каква да е! Запознайте се с Jaroslav:

 

01dz4.th.jpgthpix.gif 02yf6.th.jpgthpix.gif

 

С други думи казано - Skoda Octavia Laurin & Klement 1.8 20V Turbo 2002г. на 109 000км. Колата е със стандартното оборудване за L&K от тази година: като изключим нормалните (вече) неща за един автомобил от тези години и клас си има бежов кожен салон с лицева кожа и алкантара + подгрев на предните седалки, 2 AIRBAG, Радио-касетофон Skoda Symphony + CD Changer 6 CD's, ел. шибедах, оригинален xenon, 16' графитени L&K джанти, оригинална щора за 5тата врата и "Защита против лоши пътища" (разбирай втулки за повдигане на купето с 2,5см).

 

Единствената ми база за сравнение е L&K-ят на брат ми и смея да твърдя, че бензиновата вози в пъти по-приятно и естествено понавървява бая повече :lol: .

 

Ето още малко снимки, enjoy:

 

03fr0.th.jpgthpix.gif 04vg2.th.jpgthpix.gif 05ha2.th.jpgthpix.gif 06sr1.th.jpgthpix.gif 07xt2.th.jpgthpix.gif 08cc9.th.jpgthpix.gif 09oe5.th.jpgthpix.gif 10fm9.th.jpgthpix.gif 11uy4.th.jpgthpix.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита новата придобивка колега! :smt017

Много безаварийни километри и приятни изживявания с това бижу .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобила е впечатляващ :smt017

Само се чудя, не е ли по-добре да е с женско име :roll: .

Jaroslava :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваньо, едно голямо ЧЕСТИТО , много безаварийни километри , както и не по-малко мацки по лицева кожа :mrgreen: на задната седалка....

 

Лауринката е наистина бижу, съчетанието на цветовете на колата и салона е направо убиец :!: За ДВГ просто нямам думи........

 

п.п. на тази кола съм се кефил и съм въздишал по нея :oops: още от както беше нова / знаете на кого е била/ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито, пожелавам ти скоро и нов Супърб да си купиш :mrgreen: smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей спонджбоб-честито!Със здраве да си я караш и пред 5та гимназия......айде ще замълча!

 

Само да попитам ЛК е и твоята и на брат ти-тъй като на Коко е Клементина(К е заето) остава Л-защо не Лукаш?

 

(само питам-не искам да се бъркам в имената)

 

Айде честито и всичко най-най! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда! Със здраве да си я караш! Жълтия салон и новото табло са супер. Само тъмносиния цвят не е много хубав от гледна точка на чистотата. И моята е същия цвят. Докато я измия вече е прашна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е придобивката и много да те радва ;) Много е готина!

Айде наздраве от мен - ще я полея и аз малко :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей спонджбоб-честито!Със здраве да си я караш и пред 5та гимназия......айде ще замълча!

 

Само да попитам ЛК е и твоята и на брат ти-тъй като на Коко е Клементина(К е заето) остава Л-защо не Лукаш?

 

(само питам-не искам да се бъркам в имената)

 

Айде честито и всичко най-най! :mrgreen:

Е, при това положение името трябва да Лаура или Лаурина :!: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ний дето отдавна я знаем и сме му честитиле вече,мога да кажа,че колата е наистина доста запазена-по добре от на брат му :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колата е невероятна.Със здраве да си я караш и много безавариини километри! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много безаварийни километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :!: :D Колкото до името - решихме да е Ярослав, защото една гертруда имаме вече (Клементина) и решихме втората Octavia да е момче. Пък и на този сериозен мотор под капака ще отива повече мъжко име \:D/

 

DJ Blacky казваш какви наборници ти трябват и ти избирам две, три smile044 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колата е супер, наистина много добре изглежда и всичко е много изпипано по нея! Да си я караш със здраве и мерак и мнооогооо безаварийни километри!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде де Аньо-от кога чакам да направим схемата!

Дай малко АКАТА МИКС да спретнем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер яка кола, аз я видях вече и smile099 ...

само безаварийни километри ти пожелавам!

а може накрая да навиете баща си и той да си вземе octavia l&k, ей така, три за щастие, няма лошо ;)

 

честито!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата за колата, Аньо, голям е красавец! Като дойда във Варна да ми я покажеш и да ме повозиш :D .

Честито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много безаварийни километри ти пожелавам да навъртиш с Ярослав. smile124

Моята също има защита от лоши пътища и отдолу подкартерната и кора е от ламарина... тежи повече от 20кг. При теб така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много безаварийни километри ти пожелавам да навъртиш с Ярослав. smile124

Моята също има защита от лоши пътища и отдолу подкартерната и кора е от ламарина... тежи повече от 20кг. При теб така ли е?

не е така при него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.