Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И пак да се похваля


izov

Recommended Posts

Колеги, днес с радост взех третата си Шкода - О2 1.9TDI-PD DSG Елеганс + CD MP3, MAXI-DOT, 16" джанти, малък кожен пакет, сензори за дъжд, фарове за мъгла следящи ъгъла на завой, двойни сенници, цвят "Черна перла" и бежов салон.

 

Нямам търпение да покарам колата малко повече и да събера впечатления за скоростната кутия :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Чакаме и снимки! :)

 

П.С. Ако не е нахално само да попитам - защо са ти 2 О2 и то с еднакви двигатели :lol:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления ! Уникална комбинация-тъмен цвят и светъл салон smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да я караш и много безаварийни км.

А пропо- колекция ли ще правиш? :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Добра комбинация от екстри е станала. Ето как човек с Фабия 1.2 за отрицателно време става човек с 3 чудесни Шкоди, че чак и DSG. Ще почна да се притеснявам за себе си, явно тая секта е ОПАСНА.... Дали не съм се пристрастил и аз :-k smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Карай я със здраве и да ти служи вярно дълго време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Май си тръгнал по пътя на доктора :mrgreen: .

Служебната сигурно ще е без DSG :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания. Колата изглежда страхотно, но просто не знам как ще го поддържам този светъл салон, а и стелките са текстилни, а не гумени (зимата ще падне голям купон :D ). DSG-то е голяма глезотия, но днес някак си по-леко приех задръстванията точно заради него. Малко се чуди за какво става въпрос особено при спиране, но предполагам, че ще се научи.

 

@chavdarlk - точно служебната е с DSG :D

 

Скоро ще трябва да се разделя с Фабия-та... Много ще ми липсва, защото наистина е страхотен автомобил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес с радост взех третата си Шкода - О2 1.9TDI-PD DSG ... ...Нямам търпение да покарам колата малко повече и да събера впечатления за скоростната кутия :-)

 

Да ти е честита новата кола!

 

Гарантирам ти, че ще събереш само добри впечатления от скоростната кутия... като гледам вече си посъбрал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата вече е пристрастен, да е жив и здрав човека най вече, за да има здраве и време да си ги кара и трите. Много безаварийни, но най важното в все пак здраве да има, за колите части се продават, но за хората - НЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата за "рожбата" и SORRY за smile191

Честито! Добра комбинация от екстри е станала. Ето как човек с Фабия 1.2 за отрицателно време става човек с 3 чудесни Шкоди, че чак и DSG. Ще почна да се притеснявам за себе си, явно тая секта е ОПАСНА.... Дали не съм се пристрастил и аз :-k smile195
Вчера пазарувах фарове за YukkI в Надежда и погледнах SUPERB-а (новия). Не знам за мен, ама за КОЛАТА със сигурност ще кажа, че се влюби от пръв поглед :mrgreen: Даже за малко да запали и да тръгне да излиза с мен навън :mrgreen:

(е това вече е болен човек...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.