Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газ - бензин диагностика до Италианеца (София , Овча купел )


medium33

Recommended Posts

Там отидох по препоръка на Гената и останах супер доволен - хората там са професионалисти на много високо ниво . Съответно дори рано сутринта в събота беше навалица и моят час се отложи с около час и половина , но си струваше всяка секунда чакане . Вземете си час поне 2-3 дни предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там са ми монтирали уредбата и също съм доволен, но чакането ме убива а и таксата за реглаж е убийствена - 25 лв... затова давам един глас за сервиза срещу басейна Спартак - mimi_b същого е препоръчвала. На 1 х..й разстояние ми е от входа. След настройка на карбураторите отидох там да ми нагласят и сместа на 2-карбураторното Пежо, което други "майстори" обявиха за безнадежден случай на газ. Момчето въобще не се уплаши, а се справи отлично за около 15 мин - само срещу 10 :!: лв резултатът беше направо впечатляващ: сега върви като дявол и харчи под 10/100 при средна скорост 130-140 по магистралата и после мръсна газ на ниски предавки по завоите в Родопите... евала на тоя пич!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 10 месеци по-късно...

+1 похвала и от мен. Гената (The Best Forman) ме заведе там за диагностика. Колата ми се държи значително по-добре от тогава....срещу 25 лева. Хората са супер точни. Дано все повече такива сервизи да има. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.