Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой знае ли с какви гуми е новия СУПЕРБ


ilusinator

Recommended Posts

В ЕТ със сигурност знаят ;) . Ако не греша, Суперба изложен в салона в Надежда беше с някакви "Пирели". Пак казвам, ако не греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ със сигурност знаят ;) . Ако не греша, Суперба изложен в салона в Надежда беше с някакви "Пирели". Пак казвам, ако не греша.

 

Колите, които бяха на първия тест на Супърб в Австрия, действително бяха с Pirelli Pzero. Дали и тук идват със същите не знам, със сигурност в ЕТ ще са наясно :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен че и в ЕТ са на ясно с какви точно гуми ще ти дойде колата. Когато поръчвах моята исках да си доплатя ако трябва, но да дойде с гуми каквито аз искам. От ЕТ казаха само че няма да дойде с кофти гуми, но какви точно не знаеха. Казаха също, че всичко друго може да и поръчаш на колата, но с какви гуми да дойде не можеш. Още нещо, това с какви гуми е изложена колата в Шоууу Рума не значи нещо. И аз видях в Надежда един Румстър ако не бъркам с Матадорки, но моя дойде с Бриджстон. :mrgreen:

 

ПС. Така, че може и с Вида да дойде верно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за новия супърб искам да искажа мнението си за него - вчера бях на панаира и го видях и на живо. Лично мое мнение - старият някак си ми по-харесва, качвах се в новия, воланът ми е някак си малък, иначе оборудването беше на ниво. На панаира са изложени 2 - един сив (дизелов и с по-ниско ниво на оборудване), а другия черен бензинов с по-високо ниво на оборудване. Съжалявам за off topic-a :lol:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се какъв модел гуми е оборудван новия суперБ?

 

Гумите не могат да се избират, като марка имам предвид. Може да изибирате размер - 15", 16" и т.н - при по високите размери със сигурност идват хубави гуми - Continental, Mishelin, Dunlop и др. Забължително обаче летни гуми. Супърба е min. 16" така че няма проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Надявам се до 30 дни да не ме изненада зимата, за да мога да се прибре от Германия с новичкия ми SuperB !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Благодаря!

Надявам се до 30 дни да не ме изненада зимата, за да мога да се прибре от Германия с новичкия ми SuperB !!!!

Що стана?Ще яде ли Хасан баница? :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Нашия СУПЪРБ пристигна с CONTINENTAL SPORT CONTACT 3 - но още нямам никакви впечатления от тези гуми тъй като колата е още в салона и не сме я карали. На вид изглеждат убийствено - много красива гума - твърд борд, предполагам ще е и малко твърдо като возия предвид размера им - 225/40/18'' - с малко повече атмосфери ще бъдат напомпани заради прекрасните ни пътища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летните гуми на Октито ми са 225/45/17 CONTINENTAL SPORT CONTACT 3 и съм много доволен от тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен Октавията дойде с Матадор, макар че от ЕТ, казаха че Елеганса бил "обут" с по-качествени гуми....

Пък може и да е с Матадор, защото тогава бяха Новогодишните прИмоций smile169 smile178 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SuperB-ми е с летни гуми Мишлен Energy 205/55R16!!!

Просто така го взех посред зима!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия СУПЪРБ пристигна с CONTINENTAL SPORT CONTACT 3 - но още нямам никакви впечатления от тези гуми тъй като колата е още в салона и не сме я карали. На вид изглеждат убийствено - много красива гума - твърд борд, предполагам ще е и малко твърдо като возия предвид размера им - 225/40/18'' - с малко повече атмосфери ще бъдат напомпани заради прекрасните ни пътища.

 

Обещал си ми да го покарам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Че са черни, черни са и то МИШЛЕН ENERGY!

Но аз карам SuperB вече четири месеца, а ти само си приказваш!!!

За съжаление някои са много големи специалисти, а други не сме, но такъв е живота!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Но аз карам SuperB вече четири месеца, а ти само си приказваш!!!...

 

И с'я к'во - ше си мерим членчетата ли ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че са черни, черни са и то МИШЛЕН ENERGY!

Но аз карам SuperB вече четири месеца, а ти само си приказваш!!!

За съжаление някои са много големи специалисти, а други не сме, но такъв е живота!!!

 

smile175 Колегите няколко пъти те помолиха да качиш снимки - ти така и не се отзова. Писа във Форума само когато имаше нужда и интерес - оттогава ни вест ни кост от теб. Каква е идеята изобщо да си регистриран тук - да покажеш какво имаш и какво си си купил ??? Или да се дракаш с колегите ??? И аз не съм (даже никак) експерт по колите и почти нищо не разбирам, но с каквото и когато мога помагам и се старая да съм полезен....така че опитай и ти като мен да бъдеш полезен на всички други, ако не - знаеш - smile157 !!!

 

п.п. И само твоя СупърБ е с такива гуми - всички които съм виждал са с други... (по-хубави от Мишлен Енърджи).....хайде стига сме си чесали езиците...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се заяждам, ама има много драскачи в форума!!!!!

Аз не съм голям разбирач като теб и мнения не давам много!!!

Чета във форума , защото ми е интересно, а ако съм компетентен ще си изкажа мнението - бъди сигурен!!!

Смятам, че не е задължително да се изказвам неподготвен!!!!!

А и задавах няколко въпроса, на които някои съфорумци отговориха, други се подиграха!!!

Не съм пускал снимки, защото досега не съм намерил подходящо време да я снимам!!!!

Иначе си карам, чета в форума и се радвам на жиивота, доколкото мога!!!

На всички желая само здраве и дълъг живот и много радост с автомобилите от любимата марка, която и да е тя!!!

Като се пооправи времето ще я снимам и ще ви покажа снимки!!!

Сега докато я измия и пак се оцапоти, а не ми е приятно така да я видите!!!

И последно не искам да влизам в грозни полемики, аз съм добронамерена личност!!!

Но понякога не издържам!!!!

Толкоз - успех на всички!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.