Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос може ли да се настави


skodafen

Recommended Posts

на октавята и се скъса маркуча и и изтече антифриза днес ходих до еура тек и ми казаха че след 2 седмици могат да го достават ама не ми се чака майстора ми предложи там където е скъсано да го изреже и да го настави с ново парченце щяло да стане здраво според вас така ще стане ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне временно докато ти доставят новия. Може и да се настави с 2 скоби и тръбичка.
имам предвид за постоянно иначе не си заслужава масрафа дали ще издържи това
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш маркуч Gates, слагаш на необходимото място с две железни скоби и си готов. Трябва само да премериш f на тръбичката и да го съобразиш с f на маркуча. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем, макар и не с Шкода. Аварийно реших проблема със специална лента /като широк изолирбанд/ - има ги в по-големите бензиностанции. Държа без забележки 2 месеца, докато си намерих водно съединение. Сега винаги имам в колата такава лента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем, макар и не с Шкода. Аварийно реших проблема със специална лента /като широк изолирбанд/ - има ги в по-големите бензиностанции. Държа без забележки 2 месеца, докато си намерих водно съединение. Сега винаги имам в колата такава лента.
[-X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.