Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Tренирам батка,за да ти зема Октавията! smile004 smile027

 

Да определено беше хубава среща!Накрая не ми се тръгваше!Беше и най-многобройната от към фенове!Имахме и вкл. от Germany! smile035 На колегата fabia_bs му разглобихме половината кола ей така от любопитство,ама се надявам че не ни се сърди! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнее много,., ха ха шегувам се ,няма за какво да се сърдя,просто се чуствах сякаш съм с шкода 2020г. модел (даже една част са избързали да е сложат smile021) smile004 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tренирам батка,за да ти зема Октавията! smile004 smile027
изчакай още малко да я понаправя
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен няма ли да ми одйдете на гости бе :)

 

УУУУУУУУУУУУУУУУУ! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile159 Ако ни поканиш с удоволствие ще дойдем,хем да се видим,хем да се отдам на спомени за времената когато мърсувах с разни девойки от Златна Добруджа smile168 ..........Ееееееееех,славни времена бяха......... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БУРГАССССС (63 :) ), чуствайте се поканени някой уикенд, на кафенце, кола и барбекщ в градината!

 

smile027 - ако Ви стиска!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиска ни,стиска ни,няма да разбереш кога някоя сутрин като се събудиш и ще видиш градината си изпъстрена с бургазлии,бургазлийки и малки бургазлийчета и наоколо Шкоди,Шкоди,Шкоди.................а после като се съвземеш ще ни водиш из прелестите на Добруджа,на Лебеда/ако още го има де/ или на някое ново място за което не знаем smile035 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко му е да се изсипем, а и не е далече, няма и 200 в едната посока, ще стане Острооо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на 27ми съм рожденник, така че, където и да съм ,мисля да си прекарам хубаво smile159 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илати бе :) , маскари!

 

Ама кажете предварителна да хвърля пържолките! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда... !!!! Аз за по-направо ще дойда от София ! :) Ама в Добрич не съм ходила .... а пък и нещо в тия жеги в София не се седи !!! :) Само бургазлии да уточнят датата ..... и smile117 !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми,очаквам ви!

 

Мери, тъкмо ще ми дадеш съвети за градината. smile001

 

Елате ми на гости smile021

012822636.jpg

012822648.jpg

Ей тука ще омятаме мезетата (зад палмата е ББКуто :)

012822651.jpg

Ама имам и 2ма (пуснати пазачи)- трябва армаган!

012822643.jpg

012822657.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее. ква градина, то цел стадион...

 

ДОБРИЧ РУЛЗЗЗЗЗ :)

и аз ша дойда, да ви изям пържолите и да се потъркалям с кутрето :) ...

пък за федербала, може и едно турнирче да спретнем ... на млади години бях много добър в това, освен с мадамите, разбира се ...

ех ... какви времена бяха ...

а сега ... ОСТАРЯВАААААМММММ :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.