Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на КЛУБНИТЕ Шкоди


Recommended Posts

Преди 1 час, Rosen Raychev написа:

Въпросната снимка в "суров" вариант изглежда така:

 

IMG_20220413_100441.jpg.259d98a1e4667964aaa2f413576cadc7.thumb.jpg.2eded94886e158367047d479fb831725.jpg

 

Малейй, направо изтръпнах. Тук бежовото на капака е, като на моята кола. Все едно тя наднича зад дървото.

Дори и необработена, снимката е добра. Даже има и една тревичка пред дървото, която липсва на другата снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздухосборника и стикера ги видях също, но ме ги споменах, факт. Явно, различното положение на чистачките ми се е набило най-много в очите...някак си. А и първо това забелязах. А Жорето е прав - едно, че не съм ги виждал на живо, а и не се славя с познавач на соц моделите. То, аз чак се изненадвам, как виждам разни детайли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zloQQ написа:

Въздухосборника и стикера ги видях също, но ме ги споменах, факт. Явно, различното положение на чистачките ми се е набило най-много в очите...някак си. А и първо това забелязах. А Жорето е прав - едно, че не съм ги виждал на живо, а и не се славя с познавач на соц моделите. То, аз чак се изненадвам, как виждам разни детайли...

Велко, даже много детайли си видял !

Но, моята идея беше просто да подсиля задачата поставена от Роската, не да те коря за нещо !

Ей така, да видим кой, какво друго е забелязал !

Но, г-н Патрик уби интригата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, аз не съм се обидил нещо бре, хахаха.

А познавачите...и ако има различен нюанс на цвета ще видят. Аз просто се качвам в колата и блажено седя и се наслаждавам. Душевна ножка така да се каже, хахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми работа като я взех беше да я закарам в сервиза на Пепино, да я обслужи и задължително да я ремапне (отново страхотна работа на Пепи), както и да отключи някоя и друга екстра през вагком. В това време Юли мина да остави един комплект табели, да я завършим визуално. До колкото разбрах Патрик е играл нивел и монтажът е перфектен. Благодаря и на 3мата за помощта!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, b3lq7a написа:

До колкото разбрах Патрик е играл нивел и монтажът е перфектен.

 

Там няма мърдане! :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, chavdarlk написа:

Коя е тази почти адашка на моя Супърб (CA 8336 XA)?

Октавия, комби, бензин, уж 4х4... Взех я от Пуф-паф, Пафката! С 300та зора, трудно му беше на човека :). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, chavdarlk написа:

Коя е тази почти адашка на моя Супърб (CA 8336 XA)?

Знчи ти си бил на Цариградско към 11ч на 9.04 преди клубната среща в с. Първенец. Аз отивах към Дружба по работа, а ти май се включи от Вапцаров. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ghost_rider написа:

ти май се включи от Вапцаров

Със сигурност съм минал по Цариградско, но не и по Вапцаров.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Първата ни екскурзия с лежерното комби. Снимките са от панорамна гледка на върха на Ставрос, Гърция. Отдолу се вижда самия Ставрос, Врасна, Неа

Врасна, Аспровалта и в дълечината Неа Керделия, Паралия Офринио и оттам началото на област Кавала. 

 

IMG_20220503_210402.jpg

 

IMG_20220503_202805.jpg

IMG_20220503_210237.jpg

Редактирано от b3lq7a
  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази красавица ще досаждам и тук, и във ФБ, редовно... :D . Много е фотогенична :)

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може да се каже, че сме комшии :)

На 16.05.2022 г. at 13:56, Mishelle написа:

Ба, как се намерихте бре? :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Много готини снимки. Благодаря за споделянето. Ще се радвам да се видим на Национален Шкода събор, който е след 2 дни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление няма да мога да присъствам, но занапред ще се опитам да участвам. Благодаря за снимките (ако става въпрос за моите ?). 

DSC02328.jpg

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.