Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

С удоволствие, но в момента съм византиец и ще се прибирам чак във вторник.

Ако обаче, неофициално разбира се, срещата остане за другата седмица ще съм на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, ghost_rider написа:

Утре се пада 1-ва Неделя на месеца, но като ви гледам ентусиазма, май няма да я бъде срещата...

Ентусиазъм винаги има. Желание също. Но в летните месеци мнозина не са на линия по обективни причини. Ти също имаш натрупани неизвинени, подобно на всеки от нас :)

 

Конкретно за утре, от петък не съм в София, прибирам се в неделя, но късно вечерта, че да дам предимство на рацерите и да си пътувам спокойно през нощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Mishelle написа:

Ентусиазъм винаги има. Желание също. Но в летните месеци мнозина не са на линия по обективни причини. Ти също имаш натрупани неизвинени, подобно на всеки от нас :)

 

Конкретно за утре, от петък не съм в София, прибирам се в неделя, но късно вечерта, че да дам предимство на рацерите и да си пътувам спокойно през нощта.

Е, аз и без това съм без кола, но мога да се пусна с колелото, ако не вали, или някой добър човечец ме качи до мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах да наглася програмата, но не се получи :( В края на отпускарския сезон има прекалено много неща за отхвърляне през почивните дни и времето някак магически се изнизва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Pyrhel написа:

Не беше единствен - реших, че наистина си пътна помощ 😂 и си тръгнахме и ние.

Ако ти е правило впечатление около Вакарел на магистрала Тракия често се среща една жълта Октавия - пътна помощ, та нормално е да се обърка човек, все пак за пътна помощ си трябват сигурни и здрави коли 😀

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.