Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

За мерене на Баницата мисля трябва микрометър , а по-добре микроскоп ;)

Луд ли си , в пъти ми се случва да намеря място за паркиране и тая пущина просто да не влиза там. Оня ден даже излязох от колата , викам си няма как да не влезе .. 2 см отпред и 2см отзад . Гадно комби иска място за камион с прицеп. Еееех , да беше Камаро от 1968ма .... :D

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз кат гледам малко в бъдещето, април месец пак ше ви упущим ?

Кога ще стане ясна датата за с. Първенец.

Редактирано от C2H5OH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мише, скоро ще имаме дата за Първенец. Ще те държа в течение. Иначе за София, ако ще си идваш различен от първия за всеки месец уикенд, мисля, че е възможно да направим и “извънредна” среща. Само ми дай дата на лично или на Viber :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава час до срещата на НИМ. Реших да го използвам възможно най-рационално:

 

17D75E80-BBB5-4CE6-8877-A4AF71247399.thumb.jpeg.ffa0d8cbe8dc76ac53b7096a85bd051e.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това го свърших в петък, а вчера изринах и гюбрето от салона, че вътре беше започнал да се заражда живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини снимки, благодаря за споделянето им. Благодаря и на всички, които се включиха в тази студена, но изключително готина среща.

Още фото и видео материал ще намерите в тази тема във Фото раздела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Преди 1 час, Izolini написа:

Я строй се - преброй се за неделя!

Кой ще е командващ зарята. :)

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

Кой ще е командващ зарята. :)

Аз съм гордо пионерче и ще дойда с вас , другари!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пропускам парада, не съм в София. Но вярвам, че полковник Неделчев a.k.a @Izolini ще поведе парада с всички необходими почести и ще държи вълнуваща реч.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много малка вероятност да успея. По-скоро върви към нула, но все пак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 11 часа, Mishelle написа:

Аз пропускам парада, не съм в София. Но вярвам, че полковник Неделчев a.k.a @Izolini ще поведе парада с всички необходими почести и ще държи вълнуваща реч.

Ако ще съм само със Сашко ще нося една четка за зъби да фрасне една сапунка на паркинга

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Izolini написа:

 

Ако ще съм само със Сашко ще нося една четка за зъби да фрасне една сапунка на паркинга

Другарю Неделчев , аз не съм ходил в казарма , да не се окаже че трябва да ми правиш показно ? :) Ела с големио голф , да го видим ... Аз имам да покажа джанта .. :P

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, PIIIcoppermine написа:

Другарю Неделчев , аз не съм ходил в казарма , да не се окаже че трябва да ми правиш показно ? :)

Е, с кибритени клечки можеш да го премериш тогава. Паркинга. :)

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, joro-120L написа:

Е, с кибритени клечки можеш да го премериш тогава. Паркинга. :)

Жоре, имам строителна фирма. Може да го заведа да си изкара непоряда на обекта.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми мине котка път може и аз да се донеса, пък ако се появи и четвърти, може да направим един белот, макар че както знаете, най трудно се намира четвърти за белот и втори за секс... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ghost_rider написа:

Ако не ми мине котка път може и аз да се донеса, пък ако се появи и четвърти, може да направим един белот, макар че както знаете, най трудно се намира четвърти за белот и втори за секс... 

Аз до колкото знам, ако си зодия близнаци проблема става несъществен 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Izolini написа:

Жоре, имам строителна фирма. Може да го заведа да си изкара непоряда на обекта.

Ами така е. Повечето полковници от резерва, които са служили в Строителни войски, имат строителни фирми. Може да вземеш Сашко трудовак - строител на живота на хората.

 

преди 3 минути, ghost_rider написа:

Ако не ми мине котка път може и аз да се донеса, пък ако се появи и четвърти, може да направим един белот, макар че както знаете, най трудно се намира четвърти за белот и втори за секс... 

Дано да имате кворум.

Извинявам се за спама. Съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реставрирани автобуси от добре познатите марки от недалечното минало "Чавдар" и "Икарус" ще бъдат звездите пред НИМ днес:

 

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17290445

 

https://www.sofia.bg/documents/20121/43990129/2024-03-01-Атракционен-автобус+-разписание.pdf/a002b1d7-c332-6587-8935-70649e516054

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тея отпадъци , като дете достатъчно съм се возил, дано ги пропусна и не ги виждам вече никога в живота си. Чавдарката ходеше към село и всички изгорели газове влизаха вътре , а с икарус ходех на даскало и цялата вода се изливаше отгоре ми... И двата - авсолютна скраб. Да не говоря за "еко двигателите" на последните. Като даде газ и не виждаш на къде караш , то беше сектор задимен...

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в Икарус-ите така хубаво си спях. От първа до последна спирка се возех, докато бях в спортното училище. Даже си проспивах понякога слизането и се будех вече в обратната посока, та закъснявах я за училище, я за тренировка.

А в по-старите Чавдар-и се кефех като малък ако ми позволяха да седя върху двигателя :)

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.