Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нужда от съвети при покупка на Skoda Octavia 1.9 TDI


johnnie213

Recommended Posts

Благодаря на всички за пожеланията. Колкото повече си я карам из София - толкова повече ми харесва. Надявам се в края на тази или другата седмица пак да я поразкарам на дълъг път до Казанлък например с жената и детето та да и се порадваме. :) Остана само да и прехвърля Гражданската отговорност на мое име (че в момента по базите с новия номер седи като незастрахована) и да я регистрирам в общината (абе доста бумащина си има при една покупка на автомобил smile117 ](*,) ). Ама заради s_flag си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега,

 

само 1 въпрос - как можа да изтраеш 2 години за тази покупка? :) Аз на 20-ия ден, след като продадох предишната, вече се возех на Оки :) 9 месеца по-късно проблеми никакви, освен познатите и на теб "лоши хора". Чакам я утре да излезе от каросерийното отделение на ЕТ, щото дребните драскотини и потръквания силно дразнят окото! :) Със здраве да се возиш! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто другата кола VW Vento, която също е доста удобна, широка и лесна за поддръжка ми върши чудесна работа и сега си я карам градско и си товаря разни неща, но за жалост няма климатик пък и скоро ще чукне 20 годинки и решихме да си вземем още една - главно за по-голям комфорт и сигурност на детето (не че аз и жена ми не и се радваме :). :) Именно заради това си позволих по-дълъг период на изчакване и оглеждане - сега като порасна детето вече пътуваме повече насам-натам и си стана наложително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.