Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Той и Коко(Redline__),не се появи на плажната алея,но беше засечен около базар" Левски".На единия светофар поговори с Митко(Esto)за 10-25сек.,на другия сфетофар с мене, а после направихме импровизирана гонка към кварталите. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

По случай 15-ти Април,организираме групово Шкодажийско посещение на механа Извора в Кранево,да си похапнем вкусно и да побъбрим.Там е заведението в което готвят най вкусно в източна България.Тръгваме в 19.00 часа от х-л Аглая или 18,45 от Пикадили Парк-паркинга.Всички варненци които искат да заповядат да направим 1 маса.Официален гост от София ще е kalata

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой друг ще идва?

твоя приятел есто ще идва спокойно :D

айде вземай жената и идвай

може и ние да я вземем ако ти си в Добрич,а тя във Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масата хубаво,а с алкохола и шофирането как ще стане?

аз не пия :D

само ще ям :lol:

жена нямаш ли да те вози?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bega4kata" - Тази Механа "Извора", случайно да е част от Хотел "Извора" в Кранево? И без значение отговора, други специални гости приемате ли, че съм малко на гости из Варна и се чудя какви да ги върша по цял ден smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bega4kata" - Тази Механа "Извора", случайно да е част от Хотел "Извора" в Кранево? И без значение отговора, други специални гости приемате ли, че съм малко на гости из Варна и се чудя какви да ги върша по цял ден smile021

точно тя е

Ще се радваме да дойдеш.

Тел. за връзка:0896670196

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bega4kata" - Мерси за номера - записан си smile035 Кажи направо в колко часа, къде да съм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19.00 часа от х-л Аглая

Това е спирка Изгрев по пътя за Златни пясъци,след Слънчев ден и дървения мост,преди отбивката надясно за Свободния.

Ако не можеш да се оправиш,зв.ще се намерим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bega4kata" - Ще тръгна по-рано и ако до 18:50 часа не намеря Хотел "Аглая" ще ТИ звънна :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масата хубаво,а с алкохола и шофирането как ще стане?

аз не пия :D

само ще ям :lol:

жена нямаш ли да те вози?

Имам жена и то каква! ,но не шофира от около 12г.

Явно ще ми текът лигите като гледам след това снимките :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Колко правописни грешки може да има в скицата с местонахождението на Хотел "Аглая" smile091 Ако някой има някакви връзки с този Хотел, нека им каже, да си корегират нещата, че идва сезона.

post-870-138453207196_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше естествено много приятна :D Бърборихме си до 23.30ч.-не за Шкоди,тъй като всички бяхме с половинките си и да не ги отекчаваме ;) Напърнихме паркинга пред заведението с Шкоди.....сервитьора пита:Защо всички сме със Шкоди? smile091

Цецо,само може да съжеляваш,както и другите ,които не дойдоха.

post-2454-138453207688_thumb.jpg

post-2454-138453207692_thumb.jpg

post-2454-138453207694_thumb.jpg

post-2454-138453207697_thumb.jpg

post-2454-138453207699_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,) Аз си знаех че ще съжалявам,ама като гледам тази софра,как да не пиеш по 2-3 ракии....направо грехота е!

 

п.п това малкото, черно полско фиатче на някой от персонала ли е? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща сте си направили, браво. Благодаря за снимките.

 

Цецко, ако на Митко Октавията зине с 5-тата си врата :) - Малкото черно Фиатче ляга удобно вътре и пътува до Добрич, без да арчи ток за лампи и нафта за път. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, уж си професионален тираджия (с пешкир), а само за гълток мислиш.

Сигурно нямаш търпение да ти дойде седмичната почивка на някои паркинг и да се вмъкнете с още 2ма колеги при някой с Магнум да плющите карти и пиячка.

 

Справка: Кабината на Рено Магнум е като апартамент! Връткаш седалките и айде.....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Потвръждавам думите на Колегата "bega4kata" за много приятната срещичка smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих я и аз таз тема най-накрая...

 

И да взема да благодаря на организатора Сами - за това, че ни събра прилична група фенове на Шкода (12 броя), че ни заведе на чудесно място, където си похапнахме доволно (е, някои по-малко, щото бяха на диета smile001 ), че си поприказвахме на воля и не само за автомобили, че се запознах със страхотни хора...

 

И много хубави снимки бре - на тъмно си снимал, а колко светли са излезли...

 

Страхотна среща. Страхотни хора.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо през уикенда преди събора (01-02 май) да се съберем варненци, та да направим някои предварителни организации...

 

Как ви се струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо през уикенда преди събора (01-02 май) да се съберем варненци, та да направим някои предварителни организации...

 

Как ви се струва?

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо през уикенда преди събора (01-02 май) да се съберем варненци, та да направим някои предварителни организации...

 

Как ви се струва?

 

аз мисля,че е екстра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.