Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Шкода" в киното


Krankenstein

Recommended Posts

Можеш ли да направиш такъв Search и за Opel Calibra моля те това ми е колата мечта. На мен мищо не ми излиза а знам че предградие 13 и 7секунди са със нея, може би не търся като хората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, СТРАШЕН САЙТ!!!

Аз пък в момента правя нещо подобно, но за шкодите в българското кино. Но не мисля да е в отелен сайт, може на твоя да го качим, или пък във форума. Усилено издирвам "Бъди щастлива Ани" с Невена Коканова и Skoda Felicia, някой да го е мяркал по торентите? Досега съм намерил нялко интересни неща, но трябва да почакате още малко...

А между другото, не че нещо де, ама онова синьото МВ от "Шпионски игри" е управлявано от оня тип дет сега ходи с Анделина Джоли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има едно много готино БГ сериалче с една червена 120ка, казва се "Огледалото на дявола" разправя се за самотен баща полицай и дъщеря му яна, после пича пречуква няква мутра с ключа за гуми и се измъква но живее в страх. Най яката част от сериала е когато се вижда със жена си и тя му казва дай разрешение да взема детето в чужбина. Оттам пича се качва в колата, пали, оттам газ до ламарината и срещу нея леко леко. Тая бута и крещи оня пича с леден поглед я избутва :)

 

Даваха го по канал1 и ТВ България но в нета не съм го мяркал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледал съм го... ето ти неколко калибри: http://www.imcdb.org/vehicles.php?make=Opel&page=2

 

там гледам има поне още 10 страници с ХОпели - дерзай!:)

 

П.П. Хубава е калибрата, ама у нас има кофти репутация като голфа - едно време и викаха "мутренското порше":)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, СТРАШЕН САЙТ!!!

Аз пък в момента правя нещо подобно, но за шкодите в българското кино. Но не мисля да е в отелен сайт, може на твоя да го качим, или пък във форума. Усилено издирвам "Бъди щастлива Ани" с Невена Коканова и Skoda Felicia, някой да го е мяркал по торентите? Досега съм намерил нялко интересни неща, но трябва да почакате още малко...

А между другото, не че нещо де, ама онова синьото МВ от "Шпионски игри" е управлявано от оня тип дет сега ходи с Анделина Джоли...

 

Ааа, ясно що си я купи ти тая синята ;) :mrgreen:

 

Ако намериш "30-те случая на майор Земан" - там я има твоята колица Спартак, и то в главна роля - майорската кола :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, още не мога да спря да се ровя в тоя сайт. Що нещо съм изръчкал в интернет, но това е сред най - интересните сайтове, на които съм попадал. Ужасно разнообразен, с много коли, много модели и доста черно - бели сники (някой знае ли сайт със стари снимки на коли?).

Направо ЕВАЛЛА! =D> :smt041 =D> :smt041

Има и малко от БГ: http://www.imcdb.org/movie_365478-Man-w ... Brain.html

"30-те случая на майор Земан" съм го засякох веднъж може би по ТВ България, но така и не разбрах как се казва филма, така че благодарско и за това!

:smt041 :smt041 :smt041

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във филма "Специалист по всичко" се появява една прекрасна Фабия за около 3-4 мин. Главният герой й помпи гумите и се фука, че е негова - но не е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
  • 1 година по-късно...

Тоя сайт, дето го е пуснал Владо го знам доста отдавна /дори аз май пръв го поствах във форума/, но не е зле да се следи редовно, качват се нови заглавия - ето сега примерно откривам едни стари съветски филми от 1977-78 г. - "Гонки без финиша" и "Рали" с много ретро бегачки, включително 130РС и 120С... специално си правя рег. в един руски торент за да ги сваля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

"Бъди щастлива Ани" - български филм . Участват Невена Коканова и Коста Цонев .........и Шкода Фелиция '60-65 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във "Полицаят и полицайките" (Le Gendarme et les gendarmettes) с Луи дьо Фюнес, също има доста Шкоди. Мисля повечето се виждат около мелето на кръстовището. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 1 година по-късно...

И в старите български филми има доста кадри с Шкода. Вчера се посмях отново с филма "Баш майсторът на море". Ето два кадъра в които има Шкода. :)

 

post-4544-138453409392_thumb.jpg

post-4544-138453409418_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в старите български филми има доста кадри с Шкода. Вчера се посмях отново с филма "Баш майсторът на море"....... :)

"Теб ше те оправи Алекси Бебов"........"кой, Бебо Алексиев"? :lol: /името на героя на Славчо Пеев/

Стотака минава още веднъж, докато бутаха Москвича :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.