Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече ми идва нанагорно....


120 L

Recommended Posts

Прегледите с видеозаснемане......Добре,ами ние,дето караме с нерегистрирани мотори?

Айде на евтините технотестове,народе....А нещичко за екотаксите да знае някой-говорим в числово изражение? 200 или 1000 лева на година ще ми струва удоволствието да карам постоянно поддържана кола,щото била на почти 30 години и цапала въздуха.....Болно ми е и гадно....що все от сиромашкия джоб да пълнят бюджета....на път съм да я пратя на гробището.....едва издържам вече....скъпичко ще ми дойде....какво да правя ](*,) smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не само ти си така, ако сложат някоя 300-400 лева еко- такса директно си продавам колата, просто не си заслужава :( В комбинация със 200 лева гражданска и 70 лева винетка-това за мен са твърде много пари. Дано се размине поне еко-таксата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не само ти си така, ако сложат някоя 300-400 лева еко- такса директно си продавам колата!

С тая такса ще ти я трудно да я подариш дори !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирам че ще вдигнат винетките. По новините някакви диви селяни се оплакваха защо винетката не е от дата до дата а е за цяла година. Та според мен лъва е яко раздразнен и ще си го отнесем гнева му в таксата за винетка 2010

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Та според мен лъва е яко раздразнен и ще си го отнесем гнева му в таксата за винетка 2010...

къде видя лъв, колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://store2.data.bg/noconnection/protokol.JPG ето това е протокола за преглед на МПС. Считаи че ако трябва да изпълня всички точки, догодина продавам шкода на части

 

купувам си едно такова и ставам мутра тип 90те http://vbox7.com/play:cad4dd6b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://store2.data.bg/noconnection/protokol.JPG ето това е протокола за преглед на МПС. Считаи че ако трябва да изпълня всички точки, догодина продавам шкода на части

 

купувам си едно такова и ставам мутра тип 90те http://vbox7.com/play:cad4dd6b

 

Саше, тоя протокол за преглед не е от сега, бре! Още докато бях с 1000МВ-то ги имаше тез хартишки ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://store2.data.bg/noconnection/protokol.JPG ето това е протокола за преглед на МПС. Считаи че ако трябва да изпълня всички точки, догодина продавам шкода на части

 

купувам си едно такова и ставам мутра тип 90те http://vbox7.com/play:cad4dd6b

 

Саше, тоя протокол за преглед не е от сега, бре! Още докато бях с 1000МВ-то ги имаше тез хартишки ;).

 

В събота минах преглед и протокола беше точно такъв.... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сверяваха ли номер на двигателя чак? Тя ако ще е тъй, по-добре в Надин.....Жалко....много жалко....не успях да я видя направена като хората.....след юни ,като изтече дата за преглед,ще се хвърля явно.....какво ли не смених и не оправих по нея.....е няма вече......баси гадното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента всяко едно решение,което се вземе ние ще трябва да го приемем-Ние избрахме това правителство.Така любимия Бойко,така че скъпо или не.......ние ще си плащаме както за всяко нещо до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че всяка есен ни тресат подобни размисли било заради застраховките, акцизите-цените на горивата, сега екотакси или камерите на прегледите, през зимата разходите са повече, а през тази зима още по-трудно ще се плащат. Лично на мене това с камерите в пунктовете за преглед ми се вижда малко или много в мераците на някой пък на практика дали ще стане или не - нямам представа. И това правителство и онез правителства все бюджет са кърпили. Да се надяваме да е за добро, пък каквото стане- ще поживеем и ще видим. И аз има от какво да се отървавам ако се изравним с европейските стандарти по плащане а не се изравним по доходи, а то второто като гледам в таз криза няма как да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нищо не ми пречи за прегледа да си кача сток мотора и после пак да си сложа другия! smile004 Иначе с тия еко-такси е малко дръвено,ама като няма пари за Октита,ще прайм гимнастики ! smile117 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай стига глупости с тея камери... Да не мислите че ще назначат видеооператор, осветител и тон-режисьор за всеки пункт за прегледи?! Глупости! Всички ще си сложат по една-две камерки, ама "ако може от най-най-евтините, баце", защото ще ги задължат, а на частните пунктове за прегледи пари няма да им се дават. То няма да се вижда даже имаш ли двигател, нямаш ли, камо ли да ти документират с тоя двигател с който трябва да си ли си. Нито пък ще виждат как проверяващия си пъха в джобчето 10 кинта... или два-пакета Боро (щото и цигарите ще са станали ебаси и лукса) и пак ще пропушим масово сръбски и израелски марки... Та те са свързани нещата... smile021 Най-вече са свързани под масата.... ако ме разбирате. Колкото и да е тъпо..

 

А иначе за екотаксата... Айде да попитам... Да речем че около 2/3 от старите коли които ще плащат са с газ. Газта както знаем е екологично чисто гориво. Нали? И при работа на двигателя на газ (а това е в 90% от времето) вредни емисии почти няма... Т.е., старото шкоде с добре регулирана работа на газ става по-безвредно от новия 5 литров джим на мутрьо тъпаков...обаче парите от мен ги взимат не от него... е, не разбирам... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бонев, как си с газовете уе?

 

 

Прегледа беше при "наши хора" .... :)

Наши хора, ок мен човека ми е казал че докато е жив ще ми прави прегледите, ами ако и там секне ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бонев, как си с газовете уе?

 

 

Прегледа беше при "наши хора" .... :)

Наши хора, ок мен човека ми е казал че докато е жив ще ми прави прегледите, ами ако и там секне ... :)

и аз карам кола от 80-та година ,но си ходя редовно на годишен преглед и си я подържам в перфектно състояние

не одобрявам минаването "на сляпо"-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя идол с фабиата дали ще мине преглед smile035

 

Мислейки трезво за минута, пак се връщам на първоначалното си заключение - чакаме и да видим какво ще стане, ако можем да се преборим, можем, ако не ще мислим и надявам се пак да се преборим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.