Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Плафон за задния номер


Ludiq

Recommended Posts

И аз като един съвестен гражданин, вчера си смених едното габаритче. После се заех с лампичката в плафона за задния номер. Отварям аз и ко да гледам. Липсва ми едната контактна пластинка (лявата) на левия плафон. :-k . Та някой да знае от де да си намеря пластика или цял плафон, че на този е малко поразтопено стъклото и зада не се различават ще взема два. smile168

Колата е О2

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Ludiq" - Най-добре е, от към нататъчни проблеми, направо да си купиш два нови плафона, не вярвам да са скъпи. Знам ли.. ако искаш, обади се и питай по телефона в "Еура Тек"! Пък ако цената е страшна, ще мислим побългаряване smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Ludiq" - =D> Нямам думи! Добре де.. Понеже не мога да си представя какво ТИ се е повредило, направи някакви снимки, и ги дай насам, да мислим решение..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се сваля кората на капака на багажника, че имам съмнение, че въпросната пластинка може да е паднала там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с комби определено трябва да се внимава с плафоните че нещо пропадна във врата и при мене и се стигна до разглобяване на вратата ама как се разглобяваше вече не си спомням...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се сваля кората на капака на багажника, че имам съмнение, че въпросната пластинка може да е паднала там?

1 видия на дръжката и само щипки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Ludiq" - Както ТИ е казал Колегата "bega4kata" - има щипки. С оглед температурите а и самия замисъл на въпросните, може част от тях да се изпочупят, та.. Бъди готов за малко нови! А даже ако искаш да си спокоен, че няма да ТИ скърца после кората, подмени всичките, пък здравите стари, запази за резервни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bega4kata" -

метални са
Супер. Да разбирам ли тогава, че от самата кора стърчат пластмасови ушета?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bega4kata" -
метални са
Супер. Да разбирам ли тогава' date=' че от самата кора стърчат пластмасови ушета?[/quote']

да ,те може да се счупят,но малко вероятно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "bega4kata" - Ясно. Да, малко вероятно е да се счупят! Някак си по-масивно седят, като са си така отляти! Което не пречи Колегата "Ludiq" да пристъпи към ремонт, поне в най-топлата част на деня :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги! Ще изчакам някой и друг ден, че днес сме в бокса. Влезна в авариен режим DSG-то и я закарах там дето го ремонтираха предния път. Твърдят че е откачен регулатор на налягането в кутията. Онзи ден даде грешка при същия проблем, че има слаба/мокра ел връска към кутията и двг. Днес към двг и откачен регулатор. Та малко се отплеснах. Иначе бяхте изчерпателни и полезни. Благодаря.

До "bega4kata" ако бях ти записал номера правилно досега да бях дошъл при теб, но кьораво око извадих. Но иначе не съм се отказал. Просто незнам кога ще намеря време.

Поздрави! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия път е малко стряскащо. Светват всички предавки и започват да мигат. ако си на място не може да включи на скорост независимо на коя позиция е лоста и ти светва зеленикавата лампичка на таблото изобразяваща едно краче на педала на спирачката. Ако си в движение избира някаква скорост (незнам как и коя и защо) и кара само на нея. След няколко растарта при мен се оправя, но остава гешка и лапата на двг светва. Така успях да я закарам до сервиза. След като се оправи не ми го прави номера, карам си нормално и трагвам и спирам по светофари нормално.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.