Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна на крушки?


mihailstoianov

Recommended Posts

някои сменял ли е ксенон на стария суперб и ако да да помогне малко че ми предстои тази операция и малко да ме олесните как става това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно заради бронята питах.мамкаму хич неми се сваля ама щом няма друг начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги сменях, като махах разни джаджи зад фаровете - да се освободи място за действие. Става, ама пак си е бая труд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм сменял само лява обикновена крушка, за целта:

- махнах 2 декоративни пластмаси на щипки

- разкачих дебитомера с една отверка

- свалих кутията на въздушния филтър (развива се точно един болт и дърпаш на горе, отдолу е на 2 щипки)

 

общо взето работа за 5 минути и в двете посоки

 

за дясната обаче не знам ... едва ли за една крушка всеки път трябва да се сваля бронята. Преди да почна процедурата видях, че отдолу под калниците има две дупки, които водят точно към фаровете ... само че трябва да си човека каучук, за да ги обслужиш от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то който е свалял и знае как става- добре. Ама за останалите си е направо не кеф, а оргазъм. Самуиле, като ми изгори крушка взимам в едната ръка бутилка Джони черен етикет, в другата хронометър и съм при теб. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то който е свалял и знае как става- добре. Ама за останалите си е направо не кеф, а оргазъм. Самуиле, като ми изгори крушка взимам в едната ръка бутилка Джони черен етикет, в другата хронометър и съм при теб. smile092

ми добре :D

сваля се само пластмасовата декорация на бронята-БЕЗ МЕТАЛНАТА ГРЕДА-бързо и лесно е само трябва да сте 2 ма за да не се обели и да си постелеш където ще я оставяш :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то наистина става много бързо само трябва да гледаш какво правиш интересно е има точно 30 болчета 3 централни по 4 на подкалниците 4 под бронята и по 4 на фаровете абе голям кеф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.