Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"вериги" за сняг!?


euroteam

Recommended Posts

Колеги, попаднах на тези странни "вериги" за сняг!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=MYgnkrjy ... _embedded#

 

Дали някой вече ги е тествал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно изглежда...лесно се монтират...ако са здрави и си вършат работата, за която са предназначени са идеални на пръв поглед!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако пътя е на петна и на места е изчистен до асфалт и там ти се наложи да спреш рязко да провлачи или пребоксува. Аз лично не бих ги взел. Mного нежни ми се струват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "euroteam" - С оглед на лесния монтаж, и, че може да се кара с тях по-бързо от колкото с нормални вериги, ми се струват супер. Но 150 лева ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пише че са за Black Ice което по спомен си е чист лъъъъскав лед, или поледица, иначе казано.. И, доколкото се вижда от клипчетата - за бЕл утъпкан сняг... И аз не бих ги сложил ако знам че ще стъпят на асфалт...

Абе... ако имате хубави гуми и познавате достатъчно добре възможностите на автомобила си веригите могат и само да си стоят в багажника за пред КАТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в страни от темата, но се сетих. В упътването на Шкодата пише при използване на вериги задължително да се използват декоративните пластмасови капачки на болтовете на колелата?!? Някой знае ли защо, и какво става (аз си мисля че нищо) ако не сложиме капачките?

Владо©edit: колега, питането ти е не малко, а доста встрани от темата, която се обсъжда. Дали, ако пуснеш нова тема в друг раздел - "Всеки за всичко" например - вероятността да получиш отговор не е доста по-голяма?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите вериги ги гледах,миналата зима във Франция в супермаркетите,струваха около 40 евро.Но според мен са само за сняг или лед.На асфалт бързо ще се скъсат! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алтернатива,мисля че и тези ще вършат работа :?:

http://www.autosock.bg/index.html

 

Имам Autosock вериги и съм карал с тях.

Бях ги взел от Германия преди време и цената им беше около 90 евро.

За здрави - не могат да се скъсат определено.

Наистина се слагат много бързо и не нараняват гумата.

Имат и TUV сертификат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.