Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

перформанс дискове и накладки за Ок2


bega4kata

Recommended Posts

А аз да попитам какви са подходящи за О1 ?

Скоро ще ми се наложи смяна на дисковете(предни) и ми е интересно какви може да сложа.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теста направен за 6 часа 500км дисковете докато се наместят малко слабо се дъжаха но всичко като си пасна направо са извънземни незагряват в сравнение с задните.Спирачня път се намали поне според мен.За задни още несъм мислил но и това време ще дойде.Междодругото ако някои иска да си поръча нещо от някаде другаде да провери първо какви са цените в БГ и ако разликата е някакви 50-80лв неси заслужава чакането и нервите и можеби ще пристигне нещо друго.

абе дисковете и накладките са убиец smile152 smile159

post-4329-138453143376_thumb.jpg

post-4329-138453143206_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен дисковете и накладките ми седнаха 500лв в БГ цената е 190лв на 1диск и 180за накладки саита от които поръчах е http://www.brakes4u.co.uk/ и доставка през еконт.представител за БГ на тази марка е ХЕД АУТО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа то май се знае но bega4kata -Сами- е супер нямам думи.Вече нарочно ще си чюпя колата за да ходя при тях по често

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.