Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с палчето за заключване


cholchev

Recommended Posts

Здравейте, декоративно палче за заключване на дясната врата се е откачило от металната пръчка на механизма. Пласмасовата част има някаква много странна резба, посредством която да се закачи за винта. Какъв е точно чалъма при това закачане?

 

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

при мен се получи подобен проблем на лявата врата. при смяна на машнката на стъклото и сглобяване на вратата, не успях да монтирам това палче. Има много странно извито лостче и от 2-3 години си карам без него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той говори за палеца, който се вдига и пуска при отключване и заключване.

А не за извитото пластамасово палче дето е долу до самото заключване.

То не е топлова декоративно, защото поне на натиск реагира ;)

Аз лично първия път го уплътнох с малко тиксо, защото нямах нищо под ръка, а и ми предстоеше пак вадене.

Втория път имам едно силиконово черно лепило - като засъхне е много еластично и лесно става разлепянето - с него заспа.

Това лепило го използвам и за декоративните капачета, дето има под тях болтове, че лесно да може да се маха.

Идеята е да уплътниш - резбата е заминала ако не си уцелил.

Но да не уплътняваш с нещо много здраво,че да не може после да го пахнеш.

Него не го дърпаш, а само ако го натискаш, така че не ти трябв асила там.

Ако се скиваме скоро и сте се изместили, ще го видя това лепило да ти дам да си сложиш ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.