Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тест драйв


invisible

Recommended Posts

Днес през Пазарджик са минали десетина мисля че Октавии и са били накичени със знаменца ,пишело е тест драйв на тях.Някой знае ли какво е точно ? :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та днес бях на тест драйва на описаните от теб автомобили.В момента пътуват или вече са пристигнали в Стара Загора,където Dimon ги очаква!

Разбира се най-интересното което можеше да се покара беше черен Superb 3.6 4x4 с 6ст.DSG!!!Върви страхотно и въпреки проливния дъжд,високата скорост и завоите по които го карах се движеше все едно е на релси!4x4 така добре се справя,че не забелязах задействане на ESP!!!

Другото което покарах беше Yeti с 1.8 ТSI и Scout FL с 2.0 ТDI-PD.Yeti-то на същия завой, на който минах със Superb-а не посмях да го настъпя толкова,не че и той не е с перфектно поведение на пътя!Пробвах и да го изтормозя на лек оффроуд и спрях на място където и предните и задни гуми са в дупки с много кал и вода.Нарочно му подадох повече газ да видя как става прехвърлянето на въртящия момент от предните на задните гуми - е става както са го описали "за части от секундата".След като видях как се спрявя Yeti,Scout-а си позволих да го вкарам в една отсечка,която беше на границите на възможностите за преодоляване от автомобила!Е не очаквах че ще се справи без проблем!Даже голямата кал,в която го вкарах не го затрудни,с изключение на леко занасяне в страни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък им се качих . Супърба ме накефи , обаче е ограничен до 250 км/ч ...иначе има вътък . =D> =D> =D> Мамка му и прасе ...Усетих и "долното" копче на газта :D Жалко , че бех с "мойта" и само пискаше...(Що ми тряеше да я взимам ....) :mrgreen:

Ааааа, нещо дето не ми хареса и в Супърба и в Йети-то ... :( ...от задните стъкла се чува по-голям аеродинамичен шум отколкото от мойта кола ...Що така !!! Хем има и 3-то уплътнение ...велурено...Пък знаменцата как се чуваха ...малиии...

Абе ...бива !!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все съм си мислил,че на тези тест-драйв мероприятия не дават да се тормозят колиците ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонев, то ако отидем аз и ти примерно, няма да ни дадат хич да ги напънем... Може и да не ни дадат да се качим даже smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонев, то ако отидем аз и ти примерно, няма да ни дадат хич да ги напънем... Може и да не ни дадат да се качим даже smile091

 

 

Ех, Джонка - не смятах, че точно ти ще напишеш това бре... Че защо да не ви дадат да се качите - да не сте крастави, що ли...? Спомням си като купувахме Марта (Зелената ми О1) 2002 г. На външен вид изглеждах доста опърпан и небрежен на фона на "найлоновата" торба, в която носех кеш парите (28 500 лв. - в банкноти от по 10 лв smile021 smile091 ) Пък още преди покупката си изглеждах пак така на тест-драйва на зимния автосалон, а никой не ме спря да се кача и да "понатисна" колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(28 500 лв. - в банкноти от по 10 лв smile021 smile091 )
Собствен бизнес и нито ден повече трудов стаж - даааааааааа smile117

 

Как се случва тоя тест драив ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(28 500 лв. - в банкноти от по 10 лв smile021 smile091 )
Собствен бизнес и нито ден повече трудов стаж - даааааааааа smile117

 

Ти пък кога точно ми разглежда трудовата книжка със стажа - не помня smile021

 

 

Как се случва тоя тест драив ?

 

 

Ами - просто - отиваш, разглеждаш, питаш, нареждаш се на опашката, качваш се и караш. По мое време не искаха пари за това (та така и аз се наредих, безплатно беше)

 

 

Ех,... На времето бях по-добре като "не работех" - сегашната съм я взел на "цигания" (лизинг) - нема кеш smile092 Па и така "собствения бизнес" да не бие много на очи, че тия милиони трудно се доказват :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се засягаш на последък ми се струва, не знам какво ти става.

Коментара ми не е нападка, просто се размечтах как няма да стъпя повече на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дубрутро.... много тъпи коментари съм взел да пускам късно през нощта... да взема да се спра нещо... :-k пардон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дубрутро.... много тъпи коментари съм взел да пускам късно през нощта... да взема да се спра нещо... :-k пардон!

не ти е за първи път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дубрутро.... много тъпи коментари съм взел да пускам късно през нощта... да взема да се спра нещо... :-k пардон!

не ти е за първи път

 

поне се усещам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.