Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За ПРОЕКТИТЕ!


Redline__

Recommended Posts

...Щом ти си отговорен за този форум (явно, щом само ти отговаряш) защо не се постараеш да го направиш уютен за всички, а не само за себе си...

Съжалявам, че с тези си думи излиза, че твърде бързо си забравил редица факти, доказващи, че форума винаги е бил с приоритет и съм се старал винаги да има максимално доволни...

 

... Раздел "Реставрация" за отреставрираните модели, раздел "Проекти" за въпросните теми и раздел за "Силов и оптичен тунинг": за темите, които Митачето спомена (разни ксенони, спортни филтри и други водни теми и питанки). ...

Това е сходно на това, което съм написал, че ще се направи, с тази разлика, че ако има отделен раздел за реставрации, в него ще има не повече от 2-3 теми - нещо, което никой и никога не е одобрявал тук, вкл. и ти...

 

...май му е твърде коледно и не му се занимава със създалата се бъркотия. Ама който каквото си надроби.. нали си я чувал ;) .

Напротив, въобще не ми е коледно, но не заради форума, а заради други грижи, които не мисля да споделям. Но е факт, че не съм изоставил и за един ден форума... Относно сърбането на попара - пределно ми е ясно, а на теб? Защото от доста време насам каквото и да се случи тук, аз си го сърбам, ама и това си забравил, жалко...

 

...или просто ще потулиш темата, типично в стил български управник???...

Тук вече ще бъда по-рязък. НЕ МЕ СРАВНЯВАЙ С УПРАВНИЦИТЕ!!! С нищо не съм го заслужил! Медала има две страни и бих могъл поне 5 сравнения да направя между теб и електората, избрал през годините нашите управници, но уважението ми към теб като към човек не го позволява, пък и толкова ниско не бих паднал...

 

Ися, прав си, редно беше да го обсъдим, сбърках.

И като си подхванал този въпрос, ще го продължа. Бегачката, правейки си темата, когато този вид теми бяха кът, я беше пуснал в тунинг раздела - добре подбран от него тогава. Бат Миро и Коко (???) решили, че не й е мястото там и я местят. Някой допита ли се до мен или Пепи? Някой отвори ли въпрос какво ще правим с подобен род теми? Еднозначно е било решено да се бухат всички теми в Проекти и това е. Сега, като се замислям, този въпрос е трябвало да бъде отворен още тогава, в следствие на което сега тази и съседната тема на Ванката нямаше да ги има. И щяхме да спестим опитите за вадене на кирливи ризи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • Redline__

    8

  • bega4kata

    8

  • BlackPearl

    6

Най-много писали в темата

Що се отнася до прегледност мисля, че ако се избегнат хвалебствията в темите на колегите ще стане много по-прегледно, освен подреждането. Ясно, че всеки заслужава похвала. Ама Сами пръсна лайстните в пиано лак, пусна 5-6 снимки и получи 2 страници хвалебствия - Браво, уникален си, луд си, не си човек, :smt017 , smile027 , smile162 и т.н. (не че и аз не съм ги писал). Това са неща, напълно заслужени разбира се, но 1000 пъти по-добре ще е ако темата на даден колега се развива само по същество и без допълнителните коментари (които съответно могат да бъдат пускани като ЛС) - започва от идеята, развива се с подробните снимков материал и обяснения и в един даден момент се обявява за завършен. Мисля, че по-прегледно от това здраве му кажи.

Аз за това карах Ися,да я разчиства няколко пъти,защото беше станала много страници.Искрен си върши много добре работата като модератор във форума,за което искам публично да му благодаря.

Нека да има коментари във темите,защото те са важни и необходими,но от време на време да се разчистват за прегледност и да са подредени в друг раздел.И да има 1 отговорен модератор,който да се занимава с разчистването им,като подържа комуникация с притежателя на темата.Така ще е най прегледно.Като реша да вляза и да си разгледам еволюцията на 1 кола от форума,или вляза за да покажа на приятел,какви Шкоди имаме ние шкодажиите,или пък ме попита във скайп или фейсбук,къде да ги намери -да е лесно и прегледно.Темата трябва да е със снимки и коментари само от собственика или от друг,но конкретно по въпроса.Абе да влезеш и да си разгледаш темичката с удоволствие,не да четеш 40 страници чатене...

Това е моето виждане,може и да не съм прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се измести въпроса от пригледност НА темите /като цяло/ в пригледност В самите теми.

 

Да се върнем на основния въпрос, по който беше създадена тази тема.

 

Mishelle,очевидно е ,че преместването на темите в "Силов и оптичен тунинг" задоволява само една част от форума.За къде и защо да е късно /срок ли гоним?/ да се преправи раздела с примерни заглавия:

 

Проекти:

(Подфорум)

--Тунинг

--Реставрация

 

А в раздела "Силов и оптичен тунинг" да си бъдат воднистите теми.Та в тези два подфорума всеки вече сам да си решава как да си озаглавява темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не гоним срок. Разполагаме с времето си както на нас ни е удобно. НО - пуска се тема (тази на Ванката), събират се мнения и се вижда резултата от анкетата. Съобразно това все пак се оставя време, ако някой не е видял темата и иска да се включи с мнение/предложение, да може да го направи (пак ли съм като българските управници???). Бях писал 2-3 дена, но умишлено разтеглих времето до почти месец - можеше пък някой в последствие да се включи. Никой не продължи да пише в нея през това време. И какво се получава? Почва се с местенето, СЪОБРАЗЕНО с анкетата и изведнъж се започва с едно скачане, което на места преминава в обида!?!? Чакай малко, след като

 

...Нарочно до сега не съм взимал отношение по наскоропубликуваната и нашумяла тема от нашия многоуважаван колега...

аз какво съм виновен??? Аз ли трябва да търпя негатива, че Коко (в случая) нарочно си е мълчал? Да не сме в детската градина, че да правим на някой напук??? Нямаше ли да е по-добре, по-разумно и най-вече - ПО-ЕТИЧНО още в онази тема да се случи това:

 

...Момчета, позволете ми да споделя 2-3 неща, на които мисля, че трябва да бъде дадена гласност...

 

Или, след като не му се пише в темата, има ми телефона (ако го е изтрил - тук го има), можеше да звънне, както са правили много хора до сега.

 

А вместо това се изписаха един куп глупости, вкл. обида и подобие на закана, по мой адрес, цитирам по смисъл "от името на всички"... Без онсование! Фактите са в началото на поста... И защо? Защото 5-6-7-8... човека не могат да се погаждат с някой/някои сред тях. Само че в този форум място за лични дразги няма! Няма място и за делене на хората, които го посещават. Дали някой е фен на марката, просто любител, собственик на Шкода, защото това е могъл да си позволи финансово, кара служебна Шкода, има нужда от помощ или съвет, няма кола, но му харесват хората тук и т.н., всеки е еднакво добре дошъл, а не:

 

...Това беше раздела, който се следеше с най-голям интерес от автофеновете. За всички други регистрирани е раздела "Всеки за всичко", както може да се отбележи по напоследък зачестилите теми в него...

 

Не е нужно да си фен, не е нужно дори да харесваш даден модел, но това не пречи да свалиш шапка на хора като Сами, Миро, Анастас, Митачето и т.н., когато видиш от къде са тръгнали и какво са постигнали. Но това, разбира се, говори за широк мироглед, а не за тесногърдие...

 

До 1-2 дена нещата с разделите и темите ще бъдат напаснати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ретротунингьор-каскадьор otvarnata

Мери си приказките.

Кой реши, че това всъщност не са проекти? Най-вероятно човек, който не е "направил" нито една кола през живота си...?

Тука пак визираш мен.

Да ти поясня.

Първия ми проект беше лада 1500с през времето когато не беше планиран.

Втория беше 1989г. на москвич 21412. С излизането от магазина влезе в бокса за шлайф,карб от лада 1600,подмяна на маслото в амартисъорите,

лята джанта с ниска гума,огледала от БМВ,промяна на интериора и на следващата година монтиране на двг 1.8 от БМВ с което проекта приключи.

Та даси дойдем на думата.Дори и щерка ми дето ти е набор през 1989г. караше така да се каже тунингована триколка кадето ви я дадох.

Тунинга се изр4азяваше в светещи мигачи,габарит,фарче и две ленти бягаща във фара.Къде беше по това време та ми говориш за проекти?

Може би си тичал след моторчето?

Къде беше 1990г. когато направих оптичен/оригинален на абарт/ и силов тунинг на уно МК1 и беше първото във Варна.

Ти сам видя някои части от него - сетих се минаваше прав под масите.

За останалите коли смятам за ненужно да представям какво е правено.

Относно проектите ми за шкода ТИ си главния виновник да затрия всичко от темата за ерката и да спра да представям останалото.

По въпроса определено мога да кажя,че ерката се разхождаше из варна през 2009г. и имаше доста предпоставки за ПТП.

Беше и в КАТ хората да видят за какво става въпрос, защото винаги са помагали като имам проблем с регистрацията на колите ми.

Това,че ТИ не си я видял не значи да ти докладвам, а и как да пусна при мен човек, които докато един омайва стопанина другия кърти емблема.

Та по-въпроса за твоята кола.

1.всяка поставена лайсничка или лепенка след завода се нарича ТУНИГ

2.както си забелязъл по форумите хората пазарят всичко с ясната представа как ще изглежда колата и тогава почват-ТОВА Е ТУНИНГ ПРОЕКТ

3.днес сложих лайсничка,утре спойлер, после лепенка е ЧИСТ ТУНИНГ БЕЗ ПРОЕКТ

Много ми се иска да видя един твой проект с ясната мисъл от-до преди самото му започване.

Относно РАБОТИМ БЕЗ ПРОЕКТ Краси е доста сериозен и можещ и има точно виждане какво иска да направи с колата,

ама кат сте го насрали в първия ден на събора и сте го отказали да идва с нея какво очакваш.

Смятам, че ти стана ясно дали имам някакъв завършен проект,а относно направил кола и аз като Сами ги правя да вървят и да нямат проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, бе дай, моооля ти се, линк към тая твоя толкоз повтаряна тема, утрепах се да я търся - ама на - ядец. Мерси.

 

Поздрави и Наздраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изкажа мнение- Не е насочено към никой.

 

След като прегледах темата на Ванката ..видях следното:)

Писали са само хора с модели до Фаворит..-дали са си компетентното мнение.

В мненията на Пигов и Сами е трябвало да се вникне.

На някой колеги които пишат и тука....в единия раздел мнението им едно, а тука съвсем друго- те с тълпата се движат милите!

Писали някой колеги ,които явно нямали какво да правят,че решили да си приказват във форума помежду си в темата на ванката......

ХОРА, СЪБУДЕТЕ СЕ!

Някой колеги все още живеят,че шкода са чешките автомобили до 90те (примерно).

Много пъти съм писал ! И в темата когато форума замря (който си спомня добре). Моля Ви, нека не се делим, аз не деля никого.

Но все пак не може да се отрече,че клуба еволюира.

2005 бях единствения човек (и Пепи ,но за 30мин) на Черни Осъм с нова кола. Всички се държаха с мене,сякаш съм от друга раса ( с изключение на варненската група).Аз отивам, заговарям колегите..... те едно отекчено ми обясняват- все едно. Абе, тоз сега ко ме занимава, купил си РС- да се надува там, ко ме разпитва за моята кола!

 

Какво става, нещата се обръщат с годините. Вече лицето(масови потребители и любители) на Шкода не са както на черни Осъм автомобили от 80-90те години, а са вече 2000-2010г.

Никога не съм делил хората според модела и годината на производство на колата им- явно обаче в наш форум все още има такива екземпляри!

 

По темата- в темата на ванката- освен Самуил,Анастас,105рс и разбира се Ванко- нямаше нито един колега с реална работа по автомобила си.

Никой не се допита до ПОСТОЯННО развиващите се проекти, а не днеска пишем 5 реда - догодина още 5.

Миро и Коко били преместили темата на Сами. Коко не е мод на раздела,решил е така, Миро я е преместил-сърдете се на него!Тогава само той беше мод на Оптичен и Силов тунинг.

Аз обаче като МОД, зашо не бях питан. Или защо темата не беше обсъдена?Аз по темите примерно (и в проекти), когато не ми харесва не пиша....Писаха си колегите със 120ки и тн. в темата на Ванката-ок. Но когато се взема решение и аз съм човек ,които го е взел, ще врътна една шайба на няколко колеги пряко замесени и ще се допитам.

Нима не го правя- колко пъти съм трил тъпи коментари.

Нима аз не се обадих на Юли,Пепи,Миро (НА МОЯ ИНИЦИАТИВА), когато станах мод в Проекти и питах- кажете пичове, ето ги според мен моите правила за писане в раздела- решихме. И за да няма кой-кого в йерархията се допитах и до хората в проекти ( Сами/Коко/Митачето- помните ли) и гледам да балансирам нещата!

 

Затова дали съм писал- стоя отстрани и чаках да видя . Ок , пасивен съм...за повечето колеги сам съм си виновен.

Гледах аз, дали някой ще се сети за мен,ама НЕ. Никой не пита МОДА на Проекти.А уж да си мод било яко. Ха, молби за очеваден бан по 3 дена, поемане на разделите /споделяне уж за 4 очи/ само и само да може да се разтовари другия. Мълча си и си върша работата, но в един момент........(кой е най-активен:справка МОД панел)

Затова, дайте да измислим най-подходящо и прегледно решение на проблема.

Не ми харесва 1001 раздела за кои каквото свари.

Някак си не ми допада на мен Реставрация. Ок, Квета и Ерку са такива,(на Дидко,лека му пръст- също) но повечето коли не са реставрирани,а да кажем освежени. Реставрация какво означава в речника?

(видях,че Ванката е писал преди мен. Ванка, ако ме смяташ за виновен за твоята тема- ИЗВИНЯВАМ СЕ пред цял форум, че не съм я модерирал добре. Но мисля,че ти сам пожела да я изтриеш. Тогава даже се бяхме чули и ти бях споделил,че винаги оставям мненията поне 1 ден преди гума, тъй като и ти беше отговарял и се разрази спор.Ти каза-добре,няма проблем.Ако обаче мислиш,че съм постъпил неправилно и не съм уважил теб и темата ти-ИЗВИНЯВАМ СЕ ПУБЛИЧНО. Но моля Ви да не започваме с ЕГНтата- никой не може да си го промени. По тази логика някой с ЕГН 50-40-30 и тн да почне да се обяснява един връз друг. Никой не оспорва фактите..... но гледаме в момента)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване:

 

1. Извинявай, че не съм се родил преди 40год, когато ти си тунинговал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Като стана на твоите години, тогава си мери каквото имаш да мериш с мен ;) .

 

2. Някаква триколка си дал, ама на кого, аз лично не знам. Не съм аз, нямам деца все още, а и съм малко голям да карам такива работи :lol: .

 

3. Ти от къде знаеш, че съм нямал представа как ще изглежда колата? Винаги съм искал да изглежда точно така, още преди да си помисля, че ще карам Октавия.

 

4. Защо си намесваш R-ката не ми стана ясно... Недей! Не ме вълнува, ама грам, ако ще и на луната да си ходил с нея!

 

5. Какви емблеми, какви кражби.. отново само ти си знаеш.

 

Едно съм разбрал: комуникацията с теб е обречена кауза, за това и се старая да не поддържам такава. Ще продължавам и за напред.

 

Юли, виждам доста материал съм ти дал за разсъждение...

 

До 1-2 дена нещата с разделите и темите ще бъдат напаснати.

 

С това трябваше да започнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Етоооо,в спора се ражда истината и разбирателството.Аз мисля,че всички които се познаваме сме готини/изключвам 3-ма,които мразя/ хора и ще се веселим като се срещнем и ще се стигне до консенсус по въпроса с проектите.

п.п-тез тримата не са Ванката,Коко и Ися-тях ги ОБИЧАМ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__

3. Ти от къде знаеш, че съм нямал представа как ще изглежда колата? Винаги съм искал да изглежда точно така, още преди да си помисля, че ще карам Октавия.

Само Исата знаеше как ще изглежда и стане колата му. Още на Докси търсеше това което иска,но не намери и почти 2г. не сложи друго.Накрая постигна своето с намирането на часта от идейния проект.

5. Какви емблеми, какви кражби.. отново само ти си знаеш.

Явно са много босите глави движещи се с маслено зелена форумска фабия/комби минаваща през Павликени. Догодина ще дойда на събора поне за ден и ще поканя адаша на биричка да се видите.

Едно съм разбрал: комуникацията с теб е обречена кауза, за това и се старая да не поддържам такава. Ще продължавам и за напред.

Предполага доста хора са на друго мнение ама ти се постарай за теб е задължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка незнам ко се форсираш толкоз ...остави ги хората да си къртят емблеми да нямат идеи и прочие ...тря сме нат тея неща не само ние ми всите хора smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,

спрете се! Няма никакво значение дали темата или колата Ви ще бъде квалифицирана като тунинг или проект.

Важното е Вие да сте доволни от това което сте направили.

А ако то може да бъде полезно на другите участници във форума - още по добре.

 

Така че peace!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам голямо желание да си реставрирам колата, ама пусто - нямам снимки. Нито от смяната на ангренажа, нито от смяната на гърнето, свещите, термостата, антифриза, маслото, филтрите... Нямам снимки дори от цялостната смяна на всяка част от спирачната ми система. Дали и аз да не се фръцна и да не поискам блудкавата ми тема да се премести в проекти?

 

Odin е прав. Няма смисъл да се хващате за думата "проект". Наздраве! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам голямо желание да си реставрирам колата, ама пусто - нямам снимки. Нито от смяната на ангренажа, нито от смяната на гърнето, свещите, термостата, антифриза, маслото, филтрите... Нямам снимки дори от цялостната смяна на всяка част от спирачната ми система. Дали и аз да не се фръцна и да не поискам блудкавата ми тема да се премести в проекти?

 

Odin е прав. Няма смисъл да се хващате за думата "проект". Наздраве! smile027

оооооооо ти незнаеш за какво става на вапрос , то са схеми , то са комплекси , филмирано та чак смешно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@anastas Ако знаех, щях и аз да се разпиша в Проекти. :smt032

 

Да, на този етап моята барака е само освежена, но пак ще си поговорим след известно време... Мисълта ми е, че не ми дреме къде ще ми е темата, но някои хора се засягат за това.

Реставрация е онова нещо, за което определен вид хора живеят. Това е нещо като болест. И хване ли те - може да те докара до лудост. Но всеки болен от нея знае, че тази лудост си заслужава. Да изпипаш нещо до последния и най-малък детайл. Да търсиш като луд оригинални части. Да подмениш всичко старо с ново и да накараш тази кола да изживее още един живот. Това е доста скъпа кауза и малко се залавят с нея. Но пуснеш ли се веднъж по наклонената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да подшушна едно соломоновско решение , па дано фане декиш ... както разбирам цялата дандания е щот не моем да се разберем що е проект и що е тунинг ... та решението според мен се корени в раздела и за това предлагам да се казва "Проекти" и следва раделението на "Тунинг" ( било то оптичен и силов или само тунинг ) следва "Озвучаване" и накрая "Реставрация" или реанимация или както реши мнозинството да се казва ... както се казва така и вълка ще цял и агнето сито smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, аз от такъв материал за размисъл нямам нужда. Горното е ни повече, ни по-малко от (мой) синтез на случилото се до момента. Това, за което съжалявам са думите, които прочетох от теб. Не ти отиват или поне до преди това не ти отиваха. Но щом смяташ, че можеш да захапеш толкова голям залък, явно си преценил добре... Здраве да е, живота е пълен с изненади... И както ти сам каза:

...Ама който каквото си надроби.. нали си я чувал ;) .

 

Ися, по-горе вече споменах - допусната е грешка спрямо теб. Не е нужно да се дублират едни и същи неща. Разбрах от първия път. А ако имаш проблеми с модераторството, защото пишеш, че според теб не било това, което си очаквал, звънни ми или пусни лично, ще го обсъдим. Но държа да ти кажа, че да си мод или админ означава да имаш и кофти моменти. Не всичко е розово и не всичко е точно така, както на теб ти се иска, често ще търпиш критики, често ще смяташ, че си прав, но не разбран и т.н. Важното, обаче, е да даваш своя принос за развитието на форума. Всичко останало е на заден план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото гледам, в темата на Ванката ,колегите бяха едни от най-активните, а сега го обърнаха....ама не така, не онака. А там беше- това къв проект е,кое къв тунинг е! Да се бухнат темите еди си къде.....:smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля , че е дошъл 28 -я ден от цикъла на настроението и сега яко ФОРС ... немам думи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се нерви. В предходен пост съм писал и за проект на нов модел. Явно аз съм виновен,че в предната тема не написах всичко като за първолак. Явно всеки вижда нещата по свой си начин и не прави разлика.

Като пример и аз имам проект за фабията,но не почвам докато не набера всичко нужно защото може да остана без някой неща и колата си стои в сток вариант. За това винаги казвам, когато му дойде времето.

Преди да замина за чехия проекта беше две коли/едната за сток,другата 130рс/ но по стечения на обстоятелствата намерих само една.

За новите коли за мен проекта е набавяне на всичко нужно/с ясна представа какво искам/,пълна подготовка и тогава се почва,защото там няма кърпене/и всичко останало/ и е много по-лесно, защото всичко е готово/което мен не ме устройва/ и само пазариш.

 

 

пп

пробва ли тампона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, много студено :) - не съм. Прибрал съм колата в офиса, че с тази предна сеат добавка и 15ките съм много нисък и е трудно.

Като се постопли ще имам време,че и аз като теб чакам разни чаркаля!

 

Не се дразня, просто не 1 и 2 пъти споменах- дайте да намерим приемливо решение което да угоди що годе на всички потребители..... ама на! Всеки е много оригинален, а после...ауууу как се караме, какви дрязги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа с още едно безпристрастно мнение ако ми позволите. Някога, някъде, един човек е казал, цитирам:

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.
Перифразирайки тази мисъл и нагаждайки я спрямо дискусията тук, същото би звучало може би така (на български): Има раздели - има проблем, няма раздели - няма проблеми.

Т.е. самият раздел може да си остане "Тунинг, реставрации, озвучаване". Подраздели - няма. Всяка тема по преценка на Г-дата Модове и Админи и след съгласуване с Автора съответно се прави важна или не се прави, като също така по преценка на Автора и след съгласуване с Г-дата Модове и Админи се чисти от излишни (според Автора) мнения. По този начин си мисля, че ще бъде достатъчно прегледно и всички теми свързани с подмяна на крушки и гуми сами ще си потъват.

До тази моя идея стигам по следните причини:

1. Тема "Skoda Felicia sound 2!" на Краси - от една страна си е изцяло за раздел "Озвучаване". Да де ама като видях на Соколски как е изпълнено всичко във Фелицията и колко труд е положено - направо си е проект. Има много такива примери, но ще спомена само още един - Redline. Не знам колеги, може би всичко, което Коко е направил по колата си е тунинг. Но желанието, с което го е направил, както и цялостната визия на колата са си направо проект. Добре де, по Дискавъри Ченъл във всички предавания за автомобили колите не се тунинговат. Всяка една е проект. Защо тогава при нас да се делим на Проекти и Непроекти.

2. Важните теми - в раздел "Календари, стикери и др." 80% от темите са важни. Какво пречи да се подредят по този начин темите и в раздел "Тунинг.........."?

Аз съм един от тези, които четат с интерес темите на колегите. Със сигурност в близките 5 години няма да започна нито проект, нито тунинговане на колата си. Причини дал Господ - липса на време, финанси, място, желание, но пък мързел в излишък. И за това се задоволявам с "гледане на различни серии" от сериала "Тунинг...." Но отношението между всички вас Админи, Модове и Автори ме натъжава. Защо публично трябва да се дъвчете един друг. Убеден съм, че по-сложните отношения между някои колеги не трябва да стават достояние на широк кръг от хора. Вместо това вие гледате във всеки един удобен момент да се ухапете един друг публично. За какво? Някой вместо вас ли ще разреши вашите отношения. Ако има такава възможност - на драго сърце ще стана посредник. Пък после нека ми цитират филма "Синьо лято".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.