Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спукана скоростна кутия,къде бихте я поправили?


gogomil

Recommended Posts

Здравейте,

точно на бъдни вечер ми се случи голяма гадост- по пътя за Боровец камък ми проби кутията и ми изтече маслото. Беше черно и реших ,че е от мотора, но на пръчката нивото си седи. Реших , че е от скоростната кутия (автоматик). Пътна помощ ме откара на паркинга на "Бул Инс" -там имам валутна застраховка за доста пари. След празниците ще е огледа ,но пазача ми каза че с тази застраховка бих могъл да избирам къде да ми я поправят- техния сервиз "Тандер", ЕУРАТЕК, или където искам...

Къде ми препоръчвате ??

Предварително благодаря!

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам ЕТ не се занимават с ремонт на агрегати, а направо сменят. Ако застраховката ти го покрива направо сменяй. Ако не стават другите опций smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам ЕТ не се занимават с ремонт на агрегати, а направо сменят. Ако застраховката ти го покрива направо сменяй. Ако не стават другите опций smile049

Напротив, занимават се но зависи какво ще е. DSG знам ,че не ремонтират само май механотроника сменят иначе други кутии сменят корпуси ,лагери и каквото е необходимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, в София сервизи на VW доста.

 

Колега,ако не стане в ЕТ и решиш другаде или VW.

На VW където е след Цариградско към Горубляне(околовръстен път) - Porshe София Изток се води. Мога да ударя едно рамо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.