Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фейсбук...


C2H5OH

Recommended Posts

  • Отговори 355
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • C2H5OH

    33

  • beer_champion

    24

  • Green_Witch

    20

  • bega4kata

    17

Най-много писали в темата

Запомнете това лице! Това е новата модна тенденция на шофьорите без климатик в днешно време! Влажна кърпа на главата,очила за прикритие и леко отворен прозорец.

post-3740-138453392949_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запомнете това лице! Това е новата модна тенденция на шофьорите без климатик в днешно време! Влажна кърпа на главата,очила за прикритие и леко отворен прозорец.

[attachment=0]18062012993.jpg[/attachment]

ех, брат. Не ти е леко и на тебе

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

сн.1 Езерото Тун, Швейцария/преди няколко дни/ :) Вижда се и част от замъка в Оберхофен.

п.п. Смятам да пусна още някоя снимка в "Авторска фотография"....и много Октавия 2 карат Швейцарците. Направо бях приятно изненадан! И само комби

post-4842-138453394945_thumb.jpgpost-4842-138453395027_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая с мармота я забравих :mrgreen: Не мога да не я тура у Фейсбука. /3000м. надм. вис. глетчер/

post-4842-138453395121_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Жоре, 3000 м. надм. вис., снег до колени, а ти по тениска - машала! Изяде ли му шоколада на мармота? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Мноо убаво у таз Швейцария бре!!!

А Ситроена е страхотен... :smt017

Наистина е хубаво. Прекрасна страна! Който се чуди каква дестинация да избере, въобще да не се замисля.

С думи е трудно да се опише. Трябва да се види. Все едно си в друг свят, в приказка.....

Затова съм решил да пусна снимки и да ги споделя с вас, но ми трябва време. Снимките са много и искам да отсея съществените, на които има какво да се види и все пак да има някакъв хронологичен ред. И които са мои разбира се, за да се впишат в темата "Авторска фотография".

Ситроена, модел DS беше страхотен, да! Не можеш го разбра дали е реставриран или заводски.

Тази снимка е в подножието на върха, откъдето тръгва кабинковия лифт за ледника.

 

Абе Жоре, 3000 м. надм. вис., снег до колени, а ти по тениска - машала! Изяде ли му шоколада на мармота? smile001

Докато има слънце и няма вятър може и по тениска. Застанеш ли на течение - якето! :mrgreen:

Слънцето гори яко. Почервенях само за двата часа, прекарани там.

Мармота си е с шоколада, а и аз предвидливо застанах зад него ;) Иначе се усеща доста разлика м/у нашите Линд, Сушард и техните.

post-4842-138453395259_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алпите наистина са страхотни, но за съжаление съм ги виждал само от птичи поглед. Дано да успея накога да им отида "на крака" дет се вика!!! :lol:

Айде давай още снимки, да плакнем окото... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

smile091 На това в кеча май му се викаше "падащ лист" smile091 Сладурана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Ще ми се прави на немец той...

282454_240952205936451_574292_n.jpg

Е тука те качвам, та целия форум да разбере, що избяга.

 

Нашенче от село момите не му връзвали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я каква ехидна усмивчица е извадил и къде си е позиционирал ръчичките, даже са му се запотили очилата :) smile092 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

то, добре, че темата се казва ФЕЙСбук, а не ГЪЗбук, че тогава не ми се мисли какви снимки щеше да ми извадиш smile091

Да преборим гриповете през зимата....

ааа, това не се брои - с тая грива си все едно с шапка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да преборим гриповете през зимата smile091 smile001 smile092 smile092

...

Не че нещо, ама ми е любопитно как влизаш в колата без да си развалиш прическата - или както му викат на това на главата ти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да преборим гриповете през зимата

...

Не че нещо, ама ми е любопитно как влизаш в колата без да си развалиш прическата - или както му викат на това на главата ти ;)

Тогава бях с велосипед,но си е свалям, после пак си е слаагам и така ми стои все същата smile091 smile091 smile048 smile001 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я каква ехидна усмивчица е извадил и къде си е позиционирал ръчичките, даже са му се запотили очилата :) smile092 smile159
Нееееее, тя каква усмивка е извадила. Все едно още малко и munchy.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или както му викат на това на главата ти ;)

 

Коса му викаме. :D На целия Нептун, даже. :D

Да де,ама иначе е гнездо на гларуси! smile048 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.