Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Безплатен тест драйв!!!


Recommended Posts

ЕТ,айде моля ви се!Стига с тия глупости!Това "безплатен" е много смешно!Не знам някъде да се плаща за тест драйв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ,айде моля ви се!Стига с тия глупости!Това "безплатен" е много смешно!Не знам някъде да се плаща за тест драйв!

Тия верно са големи пациенти... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ,айде моля ви се!Стига с тия глупости!Това "безплатен" е много смешно!Не знам някъде да се плаща за тест драйв!

Тия верно са големи пациенти... smile049

smile091 Наистина много "интересно" звучи "безплатен" тест драйв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е затова са ми смешни тия от ЕТ. Други фирми, какво ли не правят само и само да ме накарат да ида и да пробвам.....тия "безплатен".

В кое време живеят? ...не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да дават колата за цял ден и по този начин да казват: "Аааааааааааре, един дневен наем от нас бадева!" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ са най-великите! Като откриха шоурума в Бургас - отивам да се представя - така и така мога това и това - най-близкия дето го може е в Шумен, ако искате на подобни цени го мога в Бургас. Понеже ги срещнах на входната врата на шоурума, бях със старата Опел Вектра /чувал съм приказката, че по дрехите посрещат - все пак бях с фирмено яке и не се държах в стил "къв си ти ве нещастник"/ даже не ме поканиха да вляза в шоурума. Дори единия от тях чоплеше семки.

Та искам да кажа, че все по-често получавам покани за тестдрайв от доста марки, но досега не съм получил нищо от ЕТ. Показателно е.

А, че тестдрайва е безплатен то си е ясно. Ама нали сме велики!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 въпроса ми изникнаха веднага

- защо трябва да се замъкна до хижа орловец

- какво се случва ако не искам Йети а октавия тур 1.9TDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.