Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

В кризата се кара до последно.


bega4kata

Recommended Posts

:lol: нещо взело много да тресе...

големи късметлии са междудругото,щото какво съм виждал да се случва...

post-2454-138453195246_thumb.jpg

post-2454-138453195249_thumb.jpg

post-2454-138453195254_thumb.jpg

post-2454-13845319526_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеееее! Ма то тва карано докато стане на люспа ! Или така поне изглежда на снимките. А иначе наистина големи късметлии ! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е колата на тоз "късметлия" ? Колега?

Сигурно е жълта с табела ... само те могат да карат с такива консумативи smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И чичо ми има такава реликва на село - от служебния Фиат Дукато, който караше в началото на 90-те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - На този Шофьор очевадно не му пука за Живота на насрещно движещите се, но за собствения защо не му пука е необяснимо за мен :( А дали ще доживеем някога, както и в ред други Държави, да обвържат Застраховките (не само "Каско"-то) с техническото състояние на автомобилите? Питам аз и отговор не искам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън щях да пиша,че тоя явно е от Габрово! smile004 smile091

smile091 явно не е габровец. smile001 е някой от нас габровците гледат да са им наред колите smile001 smile159 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе! Това още може да се кара...

... ама в пликче и към вторичните :lol:

 

Тези теми на бат Сами винаги са ми били интересни, а мисля и че имат голяма полза от тях за форума. Мерси smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е жълта,червена и спортна :mrgreen:с жълти конита

А каква е колата наистина, ако не е тайна? Стана ми интересно заради голямото междуболтово (ако не съм се заблудил от снимката). Казваш, че не е спортна, значи не е 120-ка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е жълта,червена и спортна :mrgreen:с жълти конита

А каква е колата наистина, ако не е тайна? Стана ми интересно заради голямото междуболтово (ако не съм се заблудил от снимката). Казваш, че не е спортна, значи не е 120-ка...

Казах ,че е спортна!За междуболтовото си се заблудил защото диска е много малък защото е заден.Колата е Рено 16V -150

ама какво значение има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш, че не е спортна, значи не е 120-ка...

Ето виждате ли този млад пионер как е научил правилно да казва. Трябва всичките да се научите за да преуспее комунистическата ни родина и партията майка

 

мен ми заприлича на Wartburg 353 заради следите по главината и голямата капачка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апарата е Бендикс, колата не е соц. Специално тези апарати са много дървени, много лесно се случва да не връщат поради различни причини, така накладките трият в диска и в първото срещнато гьолче ето какво може да се случи.

А апарата на вартбурга е "слънце" пред този, който иска да си клевети на воля соц. производствата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не е лъжа, моята е 30 годишна и диска е 10 мм дебел, още не е стигнал момента за смяна. В един друг форум съм виждал снимка, на толкова отчайващо износен диск от Рено Лагуна, че изглеждаше като прояден от молци (някакъв вентилиран беше). Явно вече ги правят като консуматив :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.