Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

от къде K&N или друг "спортен" филтър


Recommended Posts

От къде може да се купи или поръча без да надуват цените двойно?

Не е задължително да е K&N. Все пак не са единствените на пазара.

Предложения за марки?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаче, аз мога да питам един приятел, който работи в голям "Столичен" сервиз и ползва големи отстъпки. Кажи какъв точно те интересува и за каква кола. Съдействам с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че вече се уредих с най-доброто :mrgreen: =D> :smt004

Благодарности на всички! Евалата на клуба!!! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми искаха 180лв за тъкъв филтър,определено не си заслужава,колегите да кажат може ли да се намери по-изгоден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Митаче,особено пък на Турбо кола,която е програмирана на холд примерно 1.1бара ,дали ще е със спортен или обикновен Филтър турбото си подържа това налягане в системата и няма как да има някакъв ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше трепач... smile091 ....не се бях сетил че може точно така да стане...

Абе вижте сега то при мен, дето съм с 86магарета, "може" и да има малък ефект, но при по-мощна кола ефектът е само "подвеждащ". Налага се преработка на въздуховоди, ако се търси "по-добър" дебит. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да си поръчам такъв филтър 33-2830 за Фабия. 38 лири от Англия. Не знам дали ще има ефект, но със сигурност такъв филтър няма да пропуска повече прах отколкото обикновен за 15 лева или дори 30 лева. Те ненапразно ги използуват по рали рейдовете. Не съм видял някой с Филтрон там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ако търсите ицобщо ефект (осезаем) имате нужда от конусовиден ...K&N или друга марка. Определено турбото и двигтеля имат нужда от колкото

може повече СТУДЕН въздух. А колкото до звука... разлика има със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Тук има панелни спортни филтри за всякакви коли на приемливи цени, ето специално Шкодовите!

http://www.proparts.bg/category/585/skoda.html smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.