Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заключена кола


andrei

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам сериозен проблем и се надявам да можете да дадете някакви идеи.

Вчера като се опитах да си отворя колата се оказа, че не може. Погледнах вътре и нищо на таблото не светеше.

Казах, ок, явно е паднал акумулатора (което е много странно, тъй като е само на 1 година и досега не е правил проблем) и трябва да го зареда.

Отворих вратата с ключа и с помоща на един приятел ми даде ток и колата запали и тръгна.

След това вечерта, като отидох пак до колата пак не искаше да се отвори и пак изглеждаше, че е паднал акумулатора, въпреки че го бяхме заредили по-рано през деня.

Най-странното е, че даже и вече с ключа не може да се отвори, върти се но нищо не става. Не мога да отворя и капака, тъй като ръчката е в купето.

Багажника също е блокирал и през него не мога да вляза. С една дума тотално заключена и ниюо не мога да направя.

 

Имате ли някакви идеи как можа да изляза от тази ситуация? Някакъв ключар ли да търся, или има някаква "задна вратичка".

И което е най-странното, защо толкова бързо е паднал акумулатора, може ли от някъде непрекъснато да дърпа ток?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ключ би трябвало механично да отвориш поне една врата. Най-вероятно ти е дефектирал акумулатора, щом тотално нямаш ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ключ би трябвало механично да отвориш поне една врата. Най-вероятно ти е дефектирал акумулатора, щом тотално нямаш ток.

Да и аз знам, че с ключ би трябвало да може, но имам само ключалка на вратата на шофьора и там не става. Ключа се върти свободно и не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Andrei, имаш ли достъп отдолу до стартера, ако колата се вдигне на крик?

Ако имаш - вземаш акумулатор с кабели, подаваш + на стартера и някъде "маса" и ще си отвориш колата. Това е вариант. Ако не ти е ясно как става, потърси помощ от приятел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.