Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Слабост 1,9 TDI


ikonoma

Recommended Posts

Здравейте!

 

Понеже съм на вълна избор на автомобил ме интересува дали ATD мотора има слабост към разбиване на леглата на помпи-дюзите или това се отнася към други мотори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

именно 1.9 разбиват леглата,а не 20

аз от кога ви го разправям това

като ги разбие започва да не пали като постои повечко и нафтата в главата изтича в маслото

но всичко се оправя де

има колега от форума с този проблем и му я оправихме-Митачето

беше обиколила колата всички сервизи във Варна smile091 вкл. и ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за изчерпателното инфо! Точен както винаги. :D

Обаче има ли определени мотори, които правят този проблем или е характерно за всички 1,9? Мен специално ме интересува как стои въпроса при Фабията с ATD мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат, 1.9тди е доста издръжлив. Към разбиване на леглата на дюзите по склонни са 2.0тди, особено вариантът със 170, дето го слагаха в оставия рс, докато не я снабдиха с комън райл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.