Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко ампера е консумацията на TDI PD в покой?


dimitarzaharinov

Recommended Posts

Ами малко на кантар е. Някои производители на акумулатори не признават гаранцията над 50 mA. Моята Октавия дава 0,02 A.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми казаха че ако си купя акумулатор, няма да ми признаят гаранцията при 0.06 ампера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време на Фабията ми се наложи да сменя акумулатора,и при нея имаше по голяма консумация от нормалното.Оказа се че е било от отворените врати и капака може би,колата си прави някаква диагностика.След 30 минути точно без да се пипа нищо всичко се успокои и си влезе в нормите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След колко време трябва да показва тази консумация ?

 

 

след 2-3мин. след заключване на колата

 

Дорогой товарищ Димитров , здраствуйте ! :D

Я подскажете пожалуйста как заключихте колата с отворен капак за да премерите консумейшъна или бяхте вътре под капака и тогава някой ви помогна да затворите... =D>

Мойта кола при отворен капак не се заключва ...

 

п.п. а някой да е замервал консумацията в момент на стартиране...??? Дали е над 500 А !!! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След колко време трябва да показва тази консумация ?

 

 

след 2-3мин. след заключване на колата

 

Дорогой товарищ Димитров , здраствуйте ! :D

Я подскажете пожалуйста как заключихте колата с отворен капак за да премерите консумейшъна или бяхте вътре под капака и тогава някой ви помогна да затворите... =D>

Мойта кола при отворен капак не се заключва ...

 

п.п. а някой да е замервал консумацията в момент на стартиране...??? Дали е над 500 А !!! :-k

 

ми с една отверка заключвам бравата на капака и всичко е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.