Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колегата micyri на долния етаж


Recommended Posts

  • Отговори 86
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • micyri

    26

  • bega4kata

    11

  • BlackPearl

    5

  • esto

    4

Най-много писали в темата

Мисля да я кача на по-ниски гуми
Цецо,какви глупости чета???Качи я на по големи джанти с по ниски гуми тогава естествено ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали малко предницата и търси други джанти.

Ако я сваля още предницата става много рискова за картера.Мисля да я кача на по-ниски гуми и да вдигна задницата.

Днес обаче започна подготовка за боядисване.Открих много интересни работи

Иначе съм поласкан от колегата BoOZeR че първото му мнение е свързано с моята кола.

BoOZeR добре дошъл в форума.Я се представи, какво караш?

 

Задницата много ми харесва как е слезнала,отпред и трябват още два пръста горе/долу.Но щом по твоя преценка е опасно ще вдигаш задницата,че в този си вид е като самолет.

Мерси за посрещането.Относно първото ми мнение ще кажа че от време на време чета форума но чак сега се регистрирах.Форумчето е доста увлекателно и има какво да се научи.

Като цяло се увличам по ретро колите и разработки по тях,но това незначи че не уважавам труда и смисъла вложен в останалите проекти.Засега не карам нищо...

 

 

Мисля да я кача на по-ниски гуми
Цецо,какви глупости чета???Качи я на по големи джанти с по ниски гуми тогава естествено ;)

 

Моето предложение беше в същата насока:снишаване на предницата ,по-големи джанти с нископрофилни гуми. :smt017

 

Поздрави на всички...и наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложихме задната броня с малки корекции във визията,на снимата прилича на фото шоп ,но не е:post-3740-138453205848_thumb.jpgpost-3740-138453205856_thumb.jpg

Следва продължение......! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Low Down клуба расте! :mrgreen: Това може само да ме радва!!!

 

Браво Цецо, добре дошъл!

 

Колегата Skoda 105RS е прав - вдигни малко задницата и събори предницата, НО след като смениш джантите с по-големи. До тогава развивай гайката само отпреде smile035 .

 

Мен ако питаш, хич не я боядисвай - облепи я цялата с рекламни лепенки, както си е била на Купа Октавия - голяма атракция ще е!

 

Това с дифузьора на задната броня го направих зимата с фолио, естествено при Миро в Рогачево. Покарах 2 седмици, ама нещо не можах да свикна с визията, понеже не е триизмерно и го разлепих. Ти с боя ли го направи?

 

П.п: Това за пътника в чуждата кола не го схванах ...

 

П.п. 2: Сами, не може по-ниско от мене smile004 , освен ако не направите едни магии дето съм ги замислил за лятото... Аз си имам фаска на дясната полуоска - ти ме разбираш за какво ти говоря .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проекта с надписите е готов от около 2 месеца,но реализацията ще е или края на тази седмица или точно преди събора.Сами ще го шамаря дето издава тайни smile096 .

Дифузьора си играх с боя,мисля си че стана,е може и по добре, но за първо време е ок.Утре се заемам и с предната броня.Синът ми прави проектите на фотошоп,аз ги одобрявам и така се почва.

При мене ситуацията е такава че с малко пари се опитвам да правя големи работи(нещо като китайските ментета).Затова джанти и ниски гуми няма как да и сложа.Е подаръци разбира се че приемам,но моля на лични smile091 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами нищо не ми е казвал за надписи и лепенки... Просто като я гледах на снимките и ми хрумна. Но все пак се радвам, че ни се припокриват вижданията :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си имам фаска на дясната полуоска
smile091 :smt017

а,за лепенките нищо не съм издавал....те няма и да са такива каквито е предложил Коко :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с предната броня се заиграх,ето и резултата:post-3740-138453207479_thumb.jpgpost-3740-138453207518_thumb.jpgpost-3740-13845320752_thumb.jpg

Благодарности на Митака(Есто),за изолацията за предния капакpost-3740-138453207522_thumb.jpg

Утре е най-важния ден,ще ходим да ни............ smile009

Очаквайте включване! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега като се премести от 2я етаж да живееш на първия как е?

smile091

Май за събора ще слагам стоковите пружини от зад,че ще нося много багаж.Иначе вече свикнах и ме кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заиграфката с боята отзад се е получила добре,седи като дифузор.Отпред поне на мен не ми харесва,но всеки си има собствено мнение.Ако позволиш ще предложа една моя идея която пак може да се получи само с боя /+ на едната снимка номера е смъкнат под лаистната/ поне според мен така фронта на колата е в пъти по стилен и ефектен.

Поздрави.

 

псСнимките са правени на Paint от пълен аматьор /то си и личи/ :lol: ,но важна е идеята.Ако снимките ти пречат ще ги изтрия само кажи.

post-5955-138453207645_thumb.jpg

post-5955-138453207656_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооооо, Цецо... Започнал си промените, които спомена, когато се видяхме, а =D>

Все по-симпатична става количката! Давай в същия дух!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадааааааа,проекта ми вече е завършен :smt004 и много се кефя.

 

Моля без паника,щото докато се прибирах с колата ,народа ме гледаше като извънземен.

 

Комшиите 5 мин. ме разпитваха за колата и визията.

 

А най-интересното беше ,докато течеше процеса по разкрасяването,някъкъв младеш преминаващ на близо звънна на свой приятел и обесняваше как една шкода я окрасявали пред една рекламна агенция!

 

Кой беше колегата на когото му се обадиха,бързо да си признае!

 

ето и топли,топли снимки:post-3740-138453207711_thumb.jpgpost-3740-138453207768_thumb.jpgpost-3740-13845320777_thumb.jpgpost-3740-138453207773_thumb.jpgpost-3740-138453207775_thumb.jpgpost-3740-138453207778_thumb.jpg

Може да се каже че вече учствам активно в популяризирането на нашия клуб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за окачването :smt017 Стойката е много яка.

Като прочетох,че ще е облепваш си мислех,че ще е в стил WRC ли нещо подобно.

Малко в повече ми идва тази украса,но важното е теб да те кефи :) .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Цецо, уби ме ! Модовете да засичат с ква прогресия се увеличават феновете на шкода ,щот 90 % за това е виновен Цецо.

 

п п А на предната и задната броня кво ще залепиш? Някак празно ми изглежда там... :-k

 

=D> за смелостта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе! Кой е човекът с фотошоп? Немога да повярвам :mrgreen:

Първо- ЕВАЛАТА =D>

Това никога нямаше да го повярвам, ако някой ми го каже!

Колата ще минава ли КАТ за тези стикери? Знам че по закон се изисква някакъв документ!

Обаче е голяма реклама наистина!

 

 

П.П И аз очаквах WRC надписи, но това ме метна в розите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех вече да спирам с тунинга,ама на...........туй да не е болест!

Направихме малко пробни снимки с 16-ки джанти и ниски гуми 45/215,и пак влизам в играта smile035post-3740-138453207812_thumb.jpgpost-3740-138453207837_thumb.jpgpost-3740-138453207839_thumb.jpgpost-3740-138453207841_thumb.jpgpost-3740-138453207843_thumb.jpg

Добре че утре заминавам на път,иначе.............незнам,жената ще ме изгони smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе! Кой е човекът с фотошоп? Немога да повярвам :mrgreen:

Първо- ЕВАЛАТА =D>

Това никога нямаше да го повярвам, ако някой ми го каже!

Колата ще минава ли КАТ за тези стикери? Знам че по закон се изисква някакъв документ!

Обаче е голяма реклама наистина!

 

 

П.П И аз очаквах WRC надписи, но това ме метна в розите!

Това за КАТ отпадна,лично съм ходил да разговарям с началника.Рекламни надписи не трябва да има на стъклата.

Човека с фотошопа е сина,но проекта е лично мой.Днес осъществих една отдавна запланувана идея. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееее сега вече с тези джанти е друга бира! Човек, колата си иска джанта и ще е скандал!

Само едната джанта какво прави с визията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.