Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Виене при първа скорост на фелиция 1,6


Dimitur

Recommended Posts

Колеги, при превключване на първа скорост ссъединителят ми вие, а самият скоростен лост леко опъва. Пре превключване на другите скорости няма никакъв проблем със съединителя, само при първа, при потегляне, става някакво застъпване. Каква може да е причината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На задна има ли го? И само на полусъединител ли?

Не е ли по точно - свирене?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На задна има ли го? И само на полусъединител ли?

Не е ли по точно - свирене?

Не, на задна не съм го забелязал. Да, точно на полусъединител, да само на полусъединител. Много добър въпрос, колега. Благодаря. Точно това не бях уточнил в поста си, че проблемът е само на полусъединител. Да, нещо като свирене е, нещо се мъчи, определено ме дразни. Понякога обаче, като побързам да пусна съединителя, не свири. Но не винаги успявам да реагирам толкова бързо.

Какъв е проблемът тогава? Моля за мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако те дразни сменяй съедин-л

И задължително лагерчето, намиращо се там в маховика,/не аксиалния лагер/ на което лагерува вала на скоростите. Възможно е да е от него. Използвай момента, иначе за да се смени, пак трябва да се свалят скорости и съединител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако те дразни сменяй съедин-л

И задължително лагерчето, намиращо се там в маховика,/не аксиалния лагер/ на което лагерува вала на скоростите. Възможно е да е от него. Използвай момента, иначе за да се смени, пак трябва да се свалят скорости и съединител.

Благодаря много за съветите. Ще ходя днес на майстор и ще ви информиран какво по-нататък по случая.

 

Митко шкодопочитател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.