Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся си плеъра, но най вече крадците


joeless

Recommended Posts

здрасти!

снощи ми думнаха колата, разбито е едното стъкло и са ми изскубали плеъра. само по себе си нищо особено. само дето ме ядосаха.

знам че повечето от вас четат и доста други форуми, затова имам молба - ако попаднете на нова обява за продажба на pioneer 2800 без кутия и документи - моля да ми пратите линка. просто ми се трошат нечии зъбки. знам че шанса е минимален но... знае ли човек smile049

 

post-1024-138453211759_thumb.jpg

ако тръгнете да си го купувате и отвътре изскочи чисто жълт диск с мпз-ки с хопец и десетина парчета на напълно неизвестната група Мерудия - мой си е, и се обадете да си оправя сметките с продавача. плеъра в такъв случай остава бонус за купувача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "aris" - А мен темата не избива на садизъм!

 

До "joeless" - Ако случааайно попаднеш на извършителя/продавача - обади се, да smile096 :smt0344 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "joeless" - Ако случааайно попаднеш на извършителя/продавача - обади се smile096 :smt0344 ](*,)

моля те...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

мда, модела е същия.. обаче моя има една забележка на лайсната - отгоре вляво има капнато от моментно лепило.. побеляло е, такова... smile049

Мерси Ванка, все пак :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.