Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с аларма и стартер


hartiiko

Recommended Posts

Здравейте. От един месец мъча моята Фелиция 1,3 карбуратор с какви ли не ремонти, защото започна да ми гасне и да не пали за щяло и нещяло.

 

В края на краищата, след като със Симо (при Зоологическата) не сменихме или не обърнахме наопаки всичко по карбуратора и запалването, се оказа че скапаната аларма ми прави проблем.

 

За съжаление не знам каква е и кой я е слагал, затова се заех сам да я демонтирам (май сгреших). Явно са използвали по-сложен метод за прекъсване на запалването, защото не е прекъсната бобината, а почти всички клеми на стартера (зад ключа за палене). Както и да е, прекъснах байпасите, съединих прекъснатите жици, но СЪВСЕМ забравих да проследя мястото и начина на закачане на клемите.

 

Та първо, искам да попитам дали е нормално нищо да не работи (клаксон, лампи и др.) като съм откачил и шестте клеми зад ключа.

И НАЙ-ВАЖНОТО - откъде мога да намеря схема за закачане на кабелите?

 

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.