Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с перките Октавия 2


Паяка ЕООД

Recommended Posts

Здравейте колеги :) От известно време охладителните перки на радиатора(октавиа 2,1.9 ТДИ 4 Х 4) не се включват и колата загрява.Карахме я при няколко майстора ,закачат я,гледат я,но не могат да разберат откъде идва проблема.Имате ли на идея какъв е проблема,или препоръчайте някой сервиз където да я закарам.Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкарайте жака на темп.датчик и ще тръгнат сами ако вс е наред-така ще проверите захранването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Октавия пък е с 1 перка . :-k , само че не е 4Х4 , а е 2Х2 :D

 

Какво е туй кулило дето го караш, бе Димоне? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, за жалост не мога да ти дам съвет, но понеже са канех да пусна тема за почти същия проблем, реших все пак да пиша тук.

 

От 1-2 седмици малката перка не върти (Октавия 2, 2 литра, дизел) Закарах я на сервиз, казаха, че няма оправяне и трябва да се сменя... 450 лева + 50 лева работа. Разтърсих се да купя на старо, но щом разбра за това един приятел, който е по-разбирач от мен, ме скастри, че такова нещо не бивало да се купува втора ръка... така и не разбрах защо :roll:

 

Та ако може да ме посъветвате, да продължавам ли да търся на старо... и дали въобще имам шанс да намеря? Или дирекно да си запазвам час и да разчитам на новичка? :)

 

Благодаря предварително. И отново се извинявам, че отклоних леко темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, за жалост не мога да ти дам съвет, но понеже са канех да пусна тема за почти същия проблем, реших все пак да пиша тук.

 

От 1-2 седмици малката перка не върти (Октавия 2, 2 литра, дизел) Закарах я на сервиз, казаха, че няма оправяне и трябва да се сменя... 450 лева + 50 лева работа. Разтърсих се да купя на старо, но щом разбра за това един приятел, който е по-разбирач от мен, ме скастри, че такова нещо не бивало да се купува втора ръка... така и не разбрах защо :roll:

 

Та ако може да ме посъветвате, да продължавам ли да търся на старо... и дали въобще имам шанс да намеря? Или дирекно да си запазвам час и да разчитам на новичка? :)

 

Благодаря предварително. И отново се извинявам, че отклоних леко темата :)

Странна работа... Аз, да си призная, на мойто Окти (на 63к) никога не съм чувал ни перка ни мерка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.