Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Релси на седлака проблем


Rapid

Recommended Posts

Здравейте,

Хайде сага да помагате :) На рапида му се прецака механизма който заключва седалката да не мърда напред и назад. Направили го от алуминий и зъбчето се изяло. Въпрпса ми е дали на 120-ките е същата пластината която закупчава седалката ? Ако е такава, работата е лесна , ако не е ще трябва нова пъпка да се вазари и да се шлайфа.

Ето за това говоря. Има и каталожен номер но не намерих каталозите да сравня.

 

018407106.jpg

018407115.jpg

018407120.jpg

018407112.jpg

018407103.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Хайде сага да помагате :) На рапида му се прецака механизма който заключва седалката да не мърда напред и назад. Направили го от алуминий и зъбчето се изяло. Въпрпса ми е дали на 120-ките е същата пластината която закупчава седалката ? Ако е такава, работата е лесна...

На 120ката е същия фиксатор. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балгодаря за бързия отговор.

Е това ми трябваше \:D/ утре съм в мазазина или по моргите. Ако някой има да дава аз давам Бира.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балгодаря за бързия отговор.

Е това ми трябваше \:D/ утре съм в мазазина или по моргите...

 

Поздрави

Моля Моля!

Успех! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам, можеш да дойдеш и да си вземеш частта :smt017

:smt017

0878 878138, джо. Вече съм още по-близо, гаража е в редута, обади се по някое време да ти обясня как да дойдеш :D свободен съм след 5-6 вечерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.