Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се похваля...


Recommended Posts

Привет на всички колеги,

Искам да се похваля.Без да съм си поставял за цел се сдобих с колица Октавия 2 2.0 ТДИ-ПД.Двигателя и е BKD незмам да се радвам или не :?Колата е на малко километри и е закупена от близък човек.Обслужвана е само в ЕураТек, като са сменяни само консумативи,в това число и аз като я закарах имаше нужда само от сменяне на консумативи.За сега съм навъртял сромните 400км., доволен съм =D>, единственото което ми направи впечатление,че когато работи на празен ход има едно много леко,едва забележимо полюшкване(когато имаш небалансирани гуми и караш бавно, колата се поклаща по същия начин).Незнам дали е нормално до сега не съм карал дизел.В ЕураТек казаха, че колата си е ОК.

 

Та се надявам да имам много без аварийни километри още повече колата е на някакви си 50 000км. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на теб ,колега,много да те слуша колата и много километри без ремонти! smile159

Относно притрисането на празен ход и при мен от време на време го прави, но рядко,затова не му обръщам внимание.

Може да е от много неща,виж, във форума има писано доста за този проблем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.