Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 1.8 TSI шум в предно ляво колело


sasaykov

Recommended Posts

Здравейте всички!

Имам следния проблем - карам SUPERB 1.8 TSi и преди време на магистралата за Варна ударих една здрава дупка. На гумата и излезе балон колкото ябълка (все пак бях със 150). Смених гумата и ми балансираха джантата, но при около 100-130 км/ч има шум като от вибрация при отпускане на педала на газта. Мога ли да имам нещо друго счупено или е изкривена джантата. Колата не носи на никъде и според мен не е за реглаж. Моля, дайте мнение smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно е лагер на главина. За ориентир смяна на същия лагер за Octavia tour беше около 300 - 350 лева в ЕТ. Аз си намерих SKF за 80 лв. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя Супърб точно след подобна брутална дупка се наложи да сменя лагер на предно ляво, наред с изправяне на джанта и ремонт на гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.