Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Felicia 1.9 D въпроси


capricorn

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Та ... миналата седмица на алфичката и протропа (прошляпа повече го докарва на звук) един биелен лагер. Поне така бях осведомен от майсторчето което вече 6 години ми поддържа алфичката.

 

Реших да я продам ей така без ремонти (криза е, кредити, дете абе ясно ви е) ... ако някой се интересува да пише на лична.

 

И сега вече от работно и вСлучайНаПовреда :D преминавам на шкодето, като основно МПС ... имайки предвид че трябва да го постегна, имам следните въпроси (не мога така да карам детето и жената):

 

1) Може ли да се сложи климатик (имам предвид, че тъста като я е купувал е имало опция за климатик), да се купи оригинален на старо и да се монтира? - Този въпрос отпадна ... за съжаление на тази Фелиция не може.

2) Фаровете ... като кандила са ... съвет? Ксенон (тук във форума прочетох доста противоречиви мнения), ако има доволен би ли ми писал какъв модел и кой го е сложил?

 

3) Ако се сложи вата (под капака на двигателя, между него и купето и на калниците) няма ли да стане малко по тихичко? Някой пробвал ли е?

 

4) Има ли прокарани кабели до всички места за колони за музиката? Ще си местя музиката от едната кола на другата (ГСМ-тата добре се разбират с него, а съм си и свикнал)?

 

5) Има ли прокарани кабели да се сложат халогени?

 

Предварително благодаря за отговорите ...

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Климатик МОЖЕ да се сложи! Дори и на Москвич!

2)Слагаш две релета 12в на фаровете(къси и дълги), сменяш нагорелите букси на крушките с нови и забравяш този проблем!

3)Става, но не с вата! Има специална самозалепваща изолация с алуминиево фолио. Играй си зад ддвигателя и капака, калниците не.

4) Предните врати са окабелени, до багажника има някакви кабели, ама си пусни нови!

5) Колата фабрично е окабелена дори и за халогени! мисля че едно реле липсваше в таблото. в "Сам се справих" има една доста поучителна тема!

 

ПС: Мисля че и за климатика имаш окабеляване фабрично!

ПС2: Ако намериш климатик 2-ра ръка, компресора го вземи с планката от блока...

 

Поздрави и успех в начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може да се направи -ЗАВИСИ НА КАКВА ЦЕНА и за колко време!!! smile049 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.