Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем съединител Octavia 1


iwanst

Recommended Posts

Тръгвам си от един язовир, че ми доиде в повече дъжда в една кал и тъкмо излизам на асфалта и немога да включа на скорост. Задна хърка зверски, първа се включва само на угасена кола. Педала изглежда като преди може би да отделя малко по ниско. Изглежда като да не отделя съединителя иначе включа ли на скорост потегля няма да пробоксува или нещо подобно. Спирачна течност има, долния хидравличен цилиндър влиза в скоростите и нямам идея как може да се разбере дали работи и доколко има ход. Като гледам на чертежа има и някаква вилка и разбира се може да е феродовия диск или притискателния.

Някои да е имал подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам значи отива работата на разглобяване... аз хидравликата ме съмняваше. Като потегля е като преди,

2-ра спирачка пускам съеденителя гасне плавно - феродото изглежда да е наред.

 

 

Развитието: От едната страна феродото е до ламаринките и всичко е посиняло.

Резултата: Маховик двуделен, приискател феродо и лагер за 1.8Т 4х4 - 2000 и 400 лева работа за ЕТ.

 

 

П.П. Иначе това звучеше добре само лагер му трябва

http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Skoda_Octavia_1.8_2001/p/Car-Parts/Transmission/Clutch-and-Associated-Parts/Flywheels/?336440230&1&89351290b7b7d8df7352588e7cb72b758ba21704&DMFW

290 лири и 20 лири доставка без мито направо до врата за 5 работни дена плаща се с карта няма пейпал (което принципо е кофти).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.